COSMOPOLITAN kino vakare – stilingas muzikinis filmas JAUNOJI ŽVAIGŽDĖ

Balandžio 17 d. – COSMOPOLITAN kino vakaras su stilingos muzikos magiją spinduliuojančios juostos „Jaunoji žvaigždė“ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Balandžio 17 d. (trečiadienį):

18.40 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“

21.10 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“

18.00 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

19.30 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

18.00 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)


► NUSITEIK STAIGMENOMS


Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per aukščiau nurodytus filmo JAUNOJI ŽVAIGŽDĖ seansus. Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.► PIRMOJI PAMATYK STILINGĄ FILMĄ


JAUNOJI ŽVAIGŽDĖ – muzikos magiją spinduliuojantis filmas, kuriame pagrindinį vaidmenį sukūrė charizmatiškoji Elle Fanning, dainuojanti Arianos Grande, Ellie Goulding, Katy Perry, Robyn ir kitų garsių popmuzikos atlikėjų hitus


Elle Fanning vaidina Violetą – paprastą, drovia, šiek tiek naivoką merginą iš mažo Europos miestelio. Gyvendama paprastą gyvenimą, ji turi vieną nepaprastą svajonę: dainuoti. Dainuoti taip, kad išgirstų visas pasaulis. Todėl vieną dieną pamačiusi reklamą apie jaunų atlikėjų konkursą, Violeta jame užsiregistruoja. Taip prasideda didžiausia jos gyvenimo kelionė, kurioje ji turės įveikti visas baimes ir išsilaisvinti iš pasitikėjimą savimi gniaužiančių kompleksų. Pakilti iki dangaus ir pasiekti žvaigždes jai padės tik... muzika!


Stilinga juosta apie nežinomos merginos kelią į popmuzikos olimpą – žymiojo Anthony Minghellos („Anglas ligonis“, „Talentingasis misteris Riplis“, „Šaltasis kalnas“) sūnaus Maxo režisūrinis debiutas, prie kurio prisidėjo ir filmo „Kalifornijos svajos“ kūrėjai.


Filmo garso takelyje – tikras popmuzikos žvaigždynas: Robyn, Ariana Grande, Ellie Goulding, Katy Perry, Tegan & Sara, Annie Lennox, Orbital, Alice Deejay, The Undertones, Major Lazer, Grimes, Sigrid ir kiti garsūs vardai. Jų dainoms dar kitokį skambesį suteikia kino teatrų erdvinė „Dolby Surround“ garso sistema.


Svajonių išsipildymas ir daug geros muzikos – stilingoje juostoje „Jaunoji žvaigždė“. Filmas į Lietuvos kino teatrus atkeliauja balandžio 17 d. su COSMOPOLITAN kino vakaru. Pamatyk pirmoji!


► DAUGIAU INFORMACIJOS apie balandžio COSMO kino vakarą – http://www.forumcinemas.lt/Event/307016/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis