Rusijos gražuolė ir vėl demonstruoja neeilinę prabangą

Prabangiai gyventi kol kas niekas neuždraudė!

„Ji - tarsi Jamesas Bondas ir Paris Hilton viename“ - kartą pajuokavo CNBC laidos vedėjas apie Rusijos gražuolę Darią Radionovą. Ir nesuklydo - ši mergina tikrai mėgsta prabangų gyvenimą ir ne mažiau prabangius automobilius. Šį kartą Daria suspindėjo tikrąja ta žodžio prasme: 270 000 svarų kainavusį Lamborghini Aventador ji nusprendė patobulinti ir papuošti dviem milijonais kristalų. Kiek tai kainavo - neatskleidžiama, tačiau užtruko ne taip ir mažai - automobilį tobulinusiai komandai prireikė maždaug 700 valandų. 


Beje, tai jau ne pirmasis patobulintas Darios automobilis! Kristalais ji puošė ir kitus savo automobilius, tačiau šį kartą pranoko pati save.


View this post on Instagram

The beast is released 💣😎 I have no words to describe how shiny it is 💸💸💸💸 @carsincloaks you have killed it guys! Yesterday we shutdown London! 2 Million crystals were applied by hand and it took over 700hrs to make this sexy car 😁😁😁 💣💣💣❤️❤️ Love it Love it Love it 🥰 Thanks everyone who joined us yesterday! My followers are the best and it was a complete SHUTDOWN!!!!!! Whoooop 😎 Your thoughts guys? 🤔💭 #carswithoutlimits #lamborghini #knightsbridge #aventador #aventadorsv #svj #dar11a #ba11byy #swarovskilamborghini #swarovskilambo #swarovskicar #amazingcars247 #carsoflondon #londonsupercars

A post shared by Daria Radionova (@dradionova) on


„Jie vadina mane Ledi Bose ir man tai patinka. Tačiau yra ir daugybė heiterių. Tik aš nesuprantu KODĖL? „Šie pinigai turėjo būti paaukoti labdarai“, „Tėtušis ją išlepino“ , „Jinai leidžia tėvo pinigus“ ir t.t. VAJE, rimtai?! Aš nešvaistau jūsų pinigų. Patobulinusi savo automobilį aš niekaip nepakeičiau jūsų gyvenimo - aš tiesiog padariau tai, kas man patinka! Aš neturiu turtingo tėtušio. Pati sau esu turtingas tėtušis ir tai nuostabus jausmas, nuo nieko nepriklausyti. Aš sunkiai dirbu, stengdamasi viską padaryti geriau ir geriau. Anksčiau maniau, kad turėti Lamborghini yra neįmanoma, dabar suprantu, kad galiu turėti ir Bugatti. Patikėkit, viskas priklauso tik nuo to, kaip mąstote. Galvokite pozityviai, siųskite pozityvias bangas ir pradėkite mylėti savo gyvenimą. Pamatysite, kaip viskas pasikeis“ - po viena iš naujausių nuotraukų savo Instagrame rašė Daria.  


View this post on Instagram

🐾

A post shared by Daria Radionova (@dradionova) on


Daugiau Darios nuotraukų gali pamatyti žemiau esančioje galerijoje
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis