Sekmadienio horoskopas: Jaučiams ši diena gali būti lemtinga sprendžiant santykius, o Šauliams...

Astrologinė prognozė kovo 24-ajai, sekmadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Daumantas, Daumantė, Daumilas, Daumilė, Dauminta, Daumintas, Daumintė, Donardas, Gabrielius, Ganvilė, Liucija;


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.15, leidžiasi 18.37. Dienos ilgumas - 12.22.

Šiandien - ketvirtoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Avino ženkle.


**************


Protingos mintys:


„Vulgarumo esmė - siekti sensacijos“ (Dž. Raskinas).


***************


AVINAS. Būsite nusiteikę savo laisvalaikį praleisti nekasdieniškai. Tačiau piniginės turinys gali neatitikti jūsų norų. Verčiau neieškokite abejotinų nuotykių ir neišlaidaukite.


JAUTIS. Ši diena gali būti daug ką išsprendžianti santykių srityje. Būtų gerai, kad teisingai išgirstumėte, ką sako antroji pusė, artimi draugai. Nuoširdus pokalbis turėtų jus nuraminti ir atkurti darną.


DVYNIAI. Šiandien būsite gana ūkiškai nusiteikę. Įtraukite ir artimuosius į bendrą veiklą - tai jus suartins be didelių kalbų ir pastangų. Venkite elgtis taip, lyg norėtumėte konfrontuoti ar veidmainiškai pataikauti.


VĖŽYS. Regis, norėsis nuotykių, egzotikos, neįprastų pramogų, romantikos, kūrybinės saviraiškos. Nusipelnėte bent trumpam pasinerti į tai, kas malonu, tad drąsiai priimkite pasiūlymus iš asmenų, kuriais pasitikite. Raskite galimybių palepinti ir savo vaikus. 


LIŪTAS. Šiandien būsite gana tylūs ir sentimentalūs. Palanku užsiimti namų darbais, eksperimentuoti virtuvėje. Pasidomėkite, ar nereikia pagalbos tėvams, globėjams. 


MERGELĖ. Būsite nusiteikę daug kalbėti, diskutuoti, dalintis įvairia informacija. Visgi atskirkite fantazijas nuo tikrovės, spręsdami asmeninių santykių, gyvenamosios vietos bei gerovės klausimus.


SVARSTYKLĖS. Ši diena turėtų būti gana dosni. Regis, pasidžiaugti gyvenimo malonumais niekas netrukdys. Galbūt papildomai užsidirbsite ar nebrangiai nusipirksite patinkantį daiktą, užsisakysite prekę ar paslaugą. 


SKORPIONAS. Vidinė būsena skatins elgtis pasikliaujant vien savo jėgomis ar galva. Energija bus nukreipta į reikalus, susijusius su namais, šeima, vaikais. Sieksite gerovės, žemiškų malonumų. Galbūt prabus romantiški jausmai. 


ŠAULYS. Regis, savo norus ir planus turėsite pasilaikyti sau, nes teks rūpintis kitais. Neprisikurkite nerealių fantazijų, neklaidinkite savęs ir artimo žmogaus. Venkite svaigalų. 


OŽIARAGIS. Tikėtini šaunūs susitikimai, įdomios naujienos, o gal ir tam tikras populiarumas. Noriai bendrausite ir galbūt ką nors viliosite, intriguosite. Nebūkite išsiblaškę kelyje.


VANDENIS. Gali būti, kad jus kamuos neįvertinto genijaus sindromas. Jums bus labai svarbu, ar nepraradote dominančio asmens arba publikos palankumo bei susidomėjimo. Saugokitės sukčių, vagių. 


ŽUVYS. Gali būti, kad teks vykti į turiningą renginį arba susitikti su pažįstamu žmogumi, grįžusiu iš užsienio ar susiruošusio ilgam išvykti. Stengsitės padaryti gerą įspūdį. Nemaža avarijų tikimybė, o atsargumo, savikontrolės kaip tik nedaug.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis