Pigiai, nebūtinai blogai: blogerės parodė vestuvines sukneles iki 100 eurų

Ar įmanoma rasti vestuvinių suknelių, kurių kaina nesikandžiotų? Įmanoma! Tik ar rizika pasiteisins - čia jau klausimas. Ką gi, siūlome pažiūrėti!

Youtube: leighannsays„Jei gali bent kažkur sutaupyti, taip ir padaryk“ - sako blogerė Leigh Ann, iš internetinės parduotuvės ASOS atsisiuntusi net 6 vestuvines sukneles, kurių kaina neviršijo 100 eurų (už kiekvieną).  


Youtube: JazzybumJasmin taip pat užsisakė 6 sukneles, tačiau pasirinko internetinę Ebay parduotuvę. Pirmajai suknelei praktiškai nebuvo jokių priekaištų - dydis tiko, nors bendras vaizdas ir atrodė gana paprastai. Antroji pasirodė ne itin vykusi, o penkta - net ne suknelė! Užtai šeštas variantas... Na, pamatysi pati!


Youtube: Little LiaLia sukneles užsakinėjo iš WISH parduotuvės. Pirmoji kainavo tik 15 dolerių. Kad ir kaip keistai tai skambėtų, variantas nebuvo iš prasčiausių, nors vestuvėms gal ir ne pats tinkamiausias. Bendras suknelių įvertinimas ne ypatingai geras, bet ir kaina juk atitinkama. 


Youtube: BLACK JULIJuli apsipirkinėjo Aliexpress parduotuvėje. Pasirodo, čia galima įsigyti ne tik jau pasiūtų suknelių, bet ir užsisakyti pasiuvimą pagal savo išmatavimus ar eskizą. Juli išbandė abu variantus ir nenusivylė - pirmoji suknelė kainavo 70 dolerių, antroji viršijo biudžetą ir kainavo 110 dolerių (siuntimas neįskaičiuotas)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis