Milijonierius ieško pagalbininko, kuris keliaus su juo po pasaulį

Mergaitės, puiki gyvenimo galimybė!

26 metų milijonieriaus Matthew Lepre gyvenimas primena pasaką - nuolatinės kelionės, prabanga ir nesibaigiančios pramogos. Tačiau šalia laisvalaikio yra ir darbas! Šiuo metu Matthew ieško pagalbininko, kuris padėtų jam valdyti keturias sėkmingai veikiančias elektronines parduotuves ir lydėtų jį į skirtingas šalis, kuriose jis veda mokymus apie... Žinoma, apie tai, kaip praturtėti!„Keliavimas darbo metu leidžia man gyventi idealų gyvenimą, ir aš noriu suteikti tokią pačią galimybę kam nors kitam. <...> Ieškau žmogaus, kuris dalyvautų visuose mano nuotykiuose, tačiau tuo pačiu būtų pasiryžęs daug dirbti“ - sako Matthew. 


Už darbą milijonierius žada pastovų 52 000 dolerių metinį atlyginimą, tačiau tai nėra riba. Anot Matthew, atlyginimas priklausys ir nuo žmogaus patirties. Kelionės, draudimai ir gyvenimo išlaidos apmokamos iš jo sąskaitos. 


Susigundžiusios pabandyti gali keliauti tiesiai į Matthew Lepre Youtube paskyrą, kurioje daugiau informacijos apie svajonių darbą. O jei pavyks - nepamiršk žinia pasidalinti ir su mumis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis