ŠAULIO ŽENKLAS: santykiai ir suderinamumas su kitais ženklais

Sužinok šiek tiek daugiau apie Šaulio ženklo moteris.

Ugnies stichijos ir Jupiterio planetos valdoma Šaulio ženklo moteris žavi savo intelektu ir požiūriu į gyvenimą. Laisva, aistringa ir tuo pačiu išmintinga - ar gali būti geresnis derinys viename asmenyje? 


ŠAULIO ŽENKLO MOTERIS: SUDERINAMUMAS SU KITAIS ŽENKLAIS


vyras – Avinas

Ryžtingas, pasitikintis savimi, brutalus. Neleis tau liūdėti: paims už rankos ir nusives pirmyn, į saulėtekį (nieko bendra su Vilniaus rajonu). Tik po kokių dvejų metų šios jo savybės pradės erzinti. Dabar jau tu nori jį vestis, paėmusi už rankos. Tik ar jis sutiks?


vyras – Jautis

Jis atrodo toks patikimas, jūsų mintys ir norai sutampa, be to, jis niekada tau neprieštarauja. Svarbiausia šiuo atveju – apmalšinti savo protrūkius ir neterorizuoti Jaučio meile bei rūpesčiu. Leisk jam pačiam nuspręsti, dėtis rytą kepurę ar ne.


vyras – Dvyniai

Tau svarbu tikėti, o jam – abejoti. Tau prie širdies vėtra, jam – lengvas vėjelis. Tu pasikliauni jausmais, o jis – protu. Tačiau jūs vis dėlto puikiai papildote vienas kitą. Jei nesusiriesite per pirmus dvejus trejus metus, turite šansą ilgai ir laimingai gyventi.


vyras – Vėžys

Jo romantizmas ir paslaptingumas tave vilioja. Kartais atrodo, kad šis vyras tave jaučia iki paskutinės kūno ląstelės. Būk atsargi! Gali užsikrėsti jo polinkiu įsižeisti (galiausiai virstančiu isterija).


vyras – Liūtas

Ne žmogus, o žmogulynas! Jauti iš jo sklindant tokią jėgą ir didingumą! Taip juo tiki, kad nebekreipi dėmesio, koks jis yra iš tiesų. Svarbiausia – kaip jis moka demonstruoti savo meilę tau! Gal tai ir yra laimė?


vyras – Mergelė

Protingas pasirinkimas. Komunikabilus (nors jo kalbos dažniausiai būna tokios nuobodžios), atsakingas (nors sprendimą priima ne iš karto). Ir tave įkvepia. Idealus... viršininkas. Bet ir romantikos sferoje iš jo šis bei tas išeis.


vyras – Svarstyklės

Tau imponuoja jo mokėjimas sutarti su kitais. Gali žavėtis jo kantrybe, inteligentiškumu ir dar daug kuo. Tačiau stiprų ryšį kurti šiam vyrui stinga aistros. Na, dabar vėl pagalvok apie kantrybę bei inteligentiškumą. Imponuoja?


vyras – Skorpionas

Oooo, aistros klausimu čia viskas gerai. Kiekvienas žvilgsnis ir kiekvienas žodis ja kunkuliuoja. Tačiau Skorpionas – labai uždaras vyras. Niekaip iš jo neišmuši nei aiškių pasiūlymų, nei sprendimų. Be to, nuolat neapleidžia jausmas, kad jis nuo tavęs kažką svarbaus slepia.


vyras – Šaulys

Derate iš esmės visur. Abiem patinka keliauti. Abu negalite nustygti vietoje. Galite gyventi gražiai ir laimingai, jei tik nesugadinsite visko ginčais ir aiškinimaisis, katras iš jūsų vis dėlto svarbiausias.


vyras – Ožiaragis

Toks pat atkaklus kaip ir tu. Tiesą sakant, energijos jis turi dar daugiau, tik nesistengia jos demonstruoti. Su juo nuostabu drauge gyventi, drauge siekti vis naujų pergalių. Tik daug sentimentų bei meilių žodžių iš jo tikėtis neverta.


vyras – Vandenis

Žmogus – staigmena. Jis žavi tave savo nestandartiniu mąstymu, originaliomis mintimis ir keistoku gyvenimo būdu. Tau norisi būti šalia jo, tačiau dažniausiai ne iš didelės meilės, bet iš smalsumo. Įsitikink, kad taip nėra, ir tik tada sakyk “taip”.


vyras – Žuvys

Atrodytų, tikras princas iš tavo svajonių pasakos. Niekaip nesupranti, ko jis nori ir ko siekia. Aiškintis jo sielos subtilybių neturi nei noro, nei kantrybės. Klaida! Jei prasibrautumėte per nesupratimo rūką, iš jūsų išeitų laiminga, tvirta šeima.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis