3 Zodiako ženklai, kurie gali ruoštis pokyčiams meilės srityje

Pavasaris jau beldžiasi į širdį! Šiems 3 Zodiako ženklams meilės srityje pasiseks ypatingai

JAUTIS


Romantiškoji gyvenimo pusė judės teigiama linkme - savo meilės ieškančioms atsiveria plačios perspektyvos, o jau sukūrusioms santykius dabar tinkamas metas juos dar labiau stiprinti ir pradėti kalbėti apie ateities perspektyvas. Vienos bus žingsneliu arčiau vestuvių, kitos galbūt susimąstys apie šeimos pagausėjimą. Net jei tokių planų ir neturi, stenkis kuo daugiau investuoti į santykius - daugiau laiko praleiskite kartu, keliaukite, atostogaukite. Kol kas vienišoms Jautukėms žadami netikėtumai meilės srityje - ne tik aistringi romanai, padėsiantys pajusti pavasarinius virpesius širdyje, bet ir labai rimti santykiai. Svarbiausia paleisti gyvenimo vadeles ir leisti sau mėgautis tuo, ką gyvenimas siūlo. 


SVARSTYKLĖS


Svarstyklių ženklui visi šie metai ypatingi - tiesiog sukurti tam, kad atrastum pati save, asmeniniame gyvenime išsikuoptum praeities nuoskaudas ar klaidas ir atverstum naują lapą. Dairykis aplinkui - į tavo gyvenimą ateina nauji žmonės, su kuriais gali atrasti savo laimę. Nedalink savęs į kairę ir dešinę, įjunk sveiką egoizmą ir būk savo gyvenime pati svarbiausia. O jau tuomet šalia atsiras žmogus, kuriam tu būsi svarbesnė už visą pasaulį. 


SKORPIONAS


Skorpionės tikrai neliks šešėlyje. Dėmesio iš vyriškosios lyties tikrai neturėtų pritrūkti, o į ką visa tai peraugs - priklausys tik nuo tavęs pačios. Žvaigždės tavo ženklui išsidėsčiusios itin palankiai. Tačiau yra vienas BET, apie kurį turime tave įspėti: asmeninių santykių srityje žadami keli sudėtingi etapai - neleisk, kad emocijos imtų viršų ir prieš priimdama sprendimą bent kelias dienas ramiai pagalvok. Skubotumas gali iš tavęs atimti tai, kas galėtų džiuginti visą likusį gyvenimą. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis