SKORPIONO ŽENKLAS: santykiai ir suderinamumas su kitais ženklais

Sužinok šiek tiek daugiau apie Skorpiono ženklo moteris.

Ji - tikrai išskirtinė moteris. Tokia pasitikinti savimi, bet tuo pačiu rūpestinga ir švelni. Visuomet žengianti į priekį ir nenusiteikusi laukti, kartais kiek šaltoka, bet... Tik iki tos akimirkos, kol nuoširdžiai pamilsta. O mylėti ji moka - aistringai, karštai ir labai stipriai. 


SKORPIONO ŽENKLO MOTERIS: SUDERINAMUMAS SU KITAIS ŽENKLAIS


vyras – Avinas

Jo ryžtingumas tau itin imponuoja. Juk tu ypač moki vertinti pagrindines vyriškas savybes. Tiesa, jo humoro jausmas kartais šlubuoja – kai kurių juokelių jis visiškai nesupranta, kartais be reikalo įsižeidžia. O jau pavydumas! Et, tikras vyras!


vyras – Jautis

Santykiai su juo nuolat balansuoja ties beprasmio ginčo, per kurį niekam nieko įrodyti nepavyks, riba. Tai – vienintelis Zodiako ženklas, užsispyrimu pranokstantis net tave. Kita vertus, jei kalbėtume atvirai, ir tie ginčai, ir tas jo užsispyrimas tave itin jaudina.


vyras – Dvyniai

Saugokis, Visata! Šiaip jau Dvyniai nepiktybiški, draugiški, tačiau jų juokeliai ir svaičiojimai gali tavyje pažadinti patį tikriausią žvėrį. O tokios būsenos esi pavojinga ne tik šio ženklo vyrui, bet ir visai pasaulio bendruomenei.


vyras – Vėžys

Jis moka tave pralinksminti. Kai juokingai įsižeidžia dėl tavo pokštų. Tačiau pagaliau supratusi, kiek skausmo jam suteiki, greičiausia pasijusi nejaukiai. Gal net suprasi, koks jis tau brangus. Svarbiausia, kad tai įvyktų ne per vėlai.


vyras – Liūtas

Kartais taip norisi pamokyti šitą pasipūtėlį. Pikčiausia, kad net nuodingiausios tavo strėlės visiškai jo neveikia. Jo atsparumas taip tave siutina, kad, žiūrėk, praradusi budrumą imsi ir... ištekėsi už jo.


vyras – Mergelė

Toks geruolis, net kandžioti gaila. Iš tiesų jauti jam didelį draugiškumą. Tik, jokia paslaptis, vyro ir moters draugystei beveik visada būdinga erotinė potekstė.


vyras – Svarstyklės

Viską jis mato ir jokios agresijos nejaučia. Kaip jis taip gyvena ir ką veikia šiame pasaulyje – visiška paslaptis. Regis, pernelyg tolerantiškas ir tobulas, kad tau patiktų, bet... Juk tave labiausiai domina kaip tik tai, kas neaišku ir neperkandama.


vyras – Skorpionas

Gali viename stiklainyje gyventi du Skorpionai? Taip, ir visiškai lengvai! Net labai patogiai bei laimingai. Gal jie vienas kitam išlieja nerealizuotą meilę sau? Nes save Skorpionai paprastai ne itin myli...


vyras – Šaulys

Sunkoka. Šis vyras nepasiduoda tavo psichologinėms manipuliacijoms. Atvirkščiai, pats geba tave pašokdinti. Tai tik tau atrodo, kad pastatei jį į tinkamą kelią: rytoj jis vis tiek elgsis savaip. Šalia jo tu – jau nebe arši Skorpionė, greičiau paklusni katytė.


vyras – Ožiaragis

Rimtas vyras. Tiki, kad jis – tavęs vertas partneris, beveik gimininga siela. Jis atsako taip pat. Viena bėda: reikalai jam visada bus svarbiausi. Ar pasitenkinsi likusi antra? O gal vis dėlto mėginsi varžytis dėl lyderio pozicijos jo širdyje?


vyras – Vandenis

Labai nepaprastas, labai patrauklus egzempliorius. Turi kažką tau be galo artima. Kaip ir tu, nekenčia šablonų, mėgsta eksperimentuoti. Su juo neliūdna. Mėgstama veikla (kaip ir tavo) – ginčytis dėl bet ko. Ir jūsų gyvenimo tempas labai panašus.


vyras – Žuvys

Ši tamsi asmenybė traukia tavo dėmesį. Juk taip dievini paslaptis, o šis vyras, regis, iš jų ir sutvertas. Tiesa, didžioji paslaptingumo dalis ta, kad jis tiesiog nemoka aiškiai dėstyti minčių, bet vis tiek jo giluma žavi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis