Penktadienio horoskopas tavo Zodiako ženklui

Astrologinė prognozė kovo 8-ajai, penktadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Ašvilas, Ašvilė, Ašvyda, Ašvydas, Aušvyda, Aušvydas, Beata, Gaudvilė, Laima, Vydmina, Vydminas, Vydminė;


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.55, leidžiasi 18.06. Dienos ilgumas - 11.11.

Šiandien - trečioji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.


**************


AVINAS. Seksis bendrauti, pasižymėti kūrybingumu ar intelektu. Galite gauti naudingą ir praktišką patarimą. Iš esmės jums viskas klosis kuo puikiausiai, jei tik sugebėsite kontroliuoti savo emocijas bei žodžius. 


JAUTIS. Galvosite ir kalbėsite apie susipainiojusį, neaiškų reikalą. Jūsų suvokimas gali būti labai subjektyvus. Tačiau kai kurie reikalai jums puikiai seksis, ypač jei išvengsite svetimų akių, viešumo. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, vaistais.


DVYNIAI. Regis, apims didesnis smalsumas, žinių troškimas. Gali išsiplėsti draugų, pažįstamų ar bendraminčių ratas. Arba tiesiog sutiksite žmogų, kuris turi kuo nustebinti.


VĖŽYS. Galimi nelengvi pokalbiai su kolegomis, pareigūnais, įvairiais kontrolieriais. Jie arba jūs būsite dalykiški, reikalaujantys atsakingumo, disciplinos. Palanku planuoti su karjera, vadovavimu, politika susijusius reikalus.


LIŪTAS. Planai, susiję su kelione, užsieniu, publikacijomis, mokslu, karjera, tam tikra prasme turėtų realizuotis. Galimos naudingos pažintys, susitikimai, kurie praturtins jus intelektualiai arba dvasiškai.


MERGELĖ. Kils naujų idėjų, susijusių su investicijų galimybėmis, bendradarbiavimu. Visgi pasisaugokite tų, kurie gali jums pakenkti - jie dabar nesnaudžia, nors ir yra užsimaskavę. 


SVARSTYKLĖS. Neskubėkite nutraukti sutarties ar santykių su jums svarbiu žmogumi. Jeigu labai pasistengsite arba pasitelksite į pagalbą tarpininkus, galite pasiekti palankų susitarimą jums aktualiu klausimu.


SKORPIONAS. Darbinga, kūrybiška diena. Daugelis veiklų, kurių imsitės, puikiai seksis. Kažkokių netikėtumų galite sulaukti iš jums neabejingo asmens, gerbėjų ar vaikų.


ŠAULYS. Neblogai pasirodysite protiniuose žaidimuose, kūrybiniuose konkursuose ar pan. Neplanuotai galite kažką nusipirkti namų ūkiui. Regis, tai maloniai nustebins kai kuriuos šeimos narius. Aktyviai bendrausite su vaikais.


OŽIARAGIS. Kūrybine ir komercine prasme tai turėtų būti naudinga, rezultatyvi diena. Tikėtina reikšminga informacija. Jeigu ja pasinaudosite, galite šiek tiek praturtėti ar sutaupyti.


VANDENIS. Nusimato intensyvus bendravimas su įvairiais žmonėmis. Arba uoliai rūpinsitės ūkiniais ir techniniais reikalais, tam panaudosite įgytas žinias, eksperimentuosite ar pan. 


ŽUVYS. Palankus metas asmeninei iniciatyvai, nuosavybės ir verslo reikalams. Sieksite susikurti tvirtesnį materialinį pagrindą, labiau įsitvirtinti. Gali įvykti tai, ko visiškai nesitikite. Regis, viskas išeis į gera. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis