Ketvirtadienio horoskopas: žaidimas jausmais šiandien gali turėti lemiamų pasekmių

Astrologinė prognozė vasario 21-ajai, ketvirtadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia: Eleonora, Feliksas, Kęstas, Kęsvilas, Kęstutis, Leonora, Lionė, Nora;


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.31, leidžiasi 17.36. Dienos ilgumas - 10.05.

Šiandien - trečioji Mėnulio pilnaties diena. 

Saulė Žuvų ženkle.


**************


Protingos mintys:


„Kalba - tai miestas, į kurio statybas kiekvienas žmogus, gyvendamas Žemėje, atneša savo akmenį“ (R. V. Emersonas).


***************


AVINAS. Jeigu rimtai stengsitės, neblogai seksis visi darbai, nepaisant pasitaikančių smulkių nesklandumų. Tačiau tarp aplinkinių galbūt jausitės nesmagiai dėl keistų nuojautų, įtariamų užkulisinių intrigų ar kt.


JAUTIS. Organizacine ir kūrybine prasme ši diena bus gana produktyvi. Nestokosite protingų idėjų ir kūrybinio įkvėpimo. Galite sulaukti dėmesio iš žavių asmenų. Tik neapsigaukite aiškindamiesi jo prasmę.


DVYNIAI. Šiandien jausitės gerai, jeigu niekas nedrums jūsų ramybės ir nejauks planų. Gal bus neišvengta veidmainiškumo, pataikūniškumo, bet tai nieko blogo, jei su saiku ir be savanaudiškų motyvų. 


VĖŽYS. Šiandien neišsisuksite nuo aplinkinių dėmesio. Bus klausiama jūsų nuomonės, patarimų. Nepatartinas paviršutiniškas požiūris, jeigu reikės pasisakyti. Regis, atsiras neatliktų formalumų, jei ruošiatės į kelionę, konferenciją ar pan. 


LIŪTAS. Nebloga diena imtis darbų, glaistyti senus konfliktus. Seksis tartis dėl užsakymų, sutarčių. Norėsis pasirodyti geresniems, žavesniems. Visgi nesubtilus flirtas gali pakenkti jūsų įvaizdžiui ar svarbiems santykiams. 


MERGELĖ. Tikriausiai neblogai seksis administracinė veikla, protinės užduotys. Visgi gali būti, kad dėl menko nepasisekimo ar replikos staiga pasijusite nekaip, prarasite motyvaciją. 


SVARSTYKLĖS. Bet koks darbas, kurio imsitės, jus labai išvargins. Pataupykite jėgas, jei tai įmanoma. Tačiau meno srityje galimas tikras įkvėpimas. Stipriai reikšis intuicija. 


SKORPIONAS. Nusimato daug lakstymo ir kontaktų. Kažkuo gali suintriguoti pažįstamas arba kolega. Tik neprisikurkite tuščių iliuzijų ir patys neapgaudinėkite kitų.


ŠAULYS. Diena bus gana nerami. Kai kurios išgirstos naujienos gali priversti jus keisti svarbius planus ar įprastinį veiklos stilių. Turbūt nekaip sutarsite su artimos aplinkos žmonėmis, kolegomis.


OŽIARAGIS. Šiandieną kils idėjų, susijusių su karjera, kelione, mokslu. Galite gauti žinią iš toli esančio neabejingo jums žmogaus. Kelionėje gali iškilti nenumatytų keblumų.


VANDENIS. Būsite psichologiškai įžvalgūs ir intuityvūs. Jums seksis suvokti kitų jausmus ir jais manipuliuoti. Ekonomiškiau ir apdairiau tvarkykite savo biudžetą, planuokite pirkinius.


ŽUVYS. Šiandien lengva susipykti su žmogumi, kuris jums svarbus. Nieko gero, jei imsite žaisti to asmens emocijomis, jausmais, arba leisite sau jį nesubtiliai kritikuoti, išnaudoti. Pagalvokite, ar norite, kad jumis nusiviltų. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis