Meilės TARO prognozė - Svarstyklėms, Skorpionui ir Šauliui

Tarologės Marios Franc meilės prognozė Svarstyklėms, Skorpionui ir Šauliui


Shutterstock nuotr.


SVARSTYKLĖS. Svarstyklių ženklui artimiausi mėnesiai žada stabilumą santykių srityje. Geros žinios toms, kurios planuoja žengti naują žingsnį (pradėti gyventi kartu, tuoktis, kurti šeimą) - šiuo periodu sudarytos sąjungos turėtų būti itin tvirtos ir ilgalaikės. Tai labai žemiškos ir praktiškos meilės laikas. Net jeigu iki šiol santykiuose buvo juntamas disbalansas ir šiokia tokia įtampa, visos problemos pamažu turi pradėti spręstis. Vienišoms Svarstyklėms taip pat metas atsipalaiduoti - atverk širdį ir jausmai į tavo gyvenimą ateis patys.  


Patarimas tau: dabar pats tinkamiausias metas daugiau laiko skirti šeimai ir santykiams su artimiausiais žmonėmis. Nešvaistyk savo energijos tiems, kurie to nėra verti. Savo meilę reikia dovanoti ne tiems, kurių geidi, o tiems, kuriems tu rūpi. 


Shutterstock nuotr.


SKORPIONAS. Nusiteik, kad artimiausiais mėnesiais gali sulaukti ne vienos staigmenos meilės srityje. Tai gali būti tiek visai atsitiktinis susitikimas, kardinaliai pakeisiantis tavo gyvenimą, tiek stiprus įsimylėjimas ar staiga užplūdę jausmai iš praeities. O gal ir viena, ir kita. Bet kuriuo atveju, nuobodžiauti tikrai neteks. Tad tau belieka mėgautis pavasariniais romantikos vėjais ir leistis į smagią jausmų kelionę, kuri nežinia kur nuves. 


Patarimas tau: leisk gyvenimui tekėti sava vaga ir nesistenk visko sukontroliuoti, išanalizuoti. Dažnai geriausi dalykai gyvenime nutinka dėl laimingų atsitiktinumų, tad ir šį kartą patikėk gyvenimo vadeles likimui. 


Shutterstock nuotr.


ŠAULYS. Šauliams artimiausi mėnesiai atvers naujas galimybes. Tavo žavesys, charizma ir seksualumas šiuo etapu bus ypatingai juntamas, tad ir gerbėjų dėmesio neturėtum pritrūkti. Labai tikėtina, kad būtent šiame etape užsimegs daug žadantys santykiai arba jau esamas ryšys peraugs į kažką didesnio - gal tai santuoka, o gal šeimos pagausėjimas? Tik nepamesk galvos! Kad ir kaip norėsis imti iš gyvenimo viską, ką jis tau siūlo, sprendimus priimk šaltu protu. 


Patarimas tau: jau dabar mintyse po truputėlį dėliok savo ateities svajones - kokių santykių norėtum, apie kokią šeimą patyliukais pasvajoji. Nepamiršk, svajonės pildosi, o šis stebuklingas laikotarpis būtent tam ir skirtas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis