Meilės TARO prognozė - Avinui, Jaučiui ir Dvyniams

Valentino diena praėjo, tačiau meilės burtai niekur neišsisklaidė. Tarologė Maria Franc sudarė artimiausių mėnesių prognozę Avinui, Jaučiui ir Dvyniams.


Shutterstock nuotr.


AVINAS. Avinams ateinantys mėnesiai žada būti tikrai romantiški plačiausia šio žodžio prasme. Sentimentalūs prisiminimai iš praeities, susitikimai su gerais draugais ir netikėti jausmų impulsai - malonių akimirkų šiam Zodiako ženklui tikrai netrūks. Geras laikas pradėti naujus santykius ir suteikti naują postūmį seniesiems.


Patarimas tau: pabandyk susivokti savo poreikiuose, suprasti, kas santykiuose tau yra svarbiausia, kokias antrosios pusės savybes tu nori matyti ir kurių negali toleruoti. Tavo kabliukas santykiuose - noras kitus keisti, juos tobulinti. Padėk, kai kiti prašo tavo pagalbos. Visais kitais atvejais tiesiog išklausyk ir leisk jiems patiems labiau pasistengti.


Shutterstock nuotr.


JAUTIS. Jaučiams ateinantys mėnesiai meilės sferoje bus gana malonūs. Netolimoje ateityje nematyti jokių rimtų sukrėtimų ar aistrų, tačiau laukia daug paprastų kasdienių džiaugsmų. Tinkamas metas sužadėtuvėms, vestuvėms ar tiesiog rimtiems įsipareigojimams! Tų, kurie jau turi antrąją pusę, laukia harmoningas ir ramus laikotarpis. 


Patarimas tau: tavo vidinė ramybė ir gebėjimas užtikrintai priimti sprendimus tikrai žavi, tačiau santykiuose kartais labai reikia spontaniškumo ir netikėtų jausmų proveržio. Monotonija gali prislopinti net ir didžiausią aistrą, tad pagalvok apie tai.


Shutterstock nuotr.


DVYNIAI. Dvynių šį mėnesį laukia nauji ir labai svarbūs įvykiai meilės srityje. Tie, kurie nedrįso išreikšti savo jausmų, pagaliau turėtų pasiryžti tai padaryti. Labai tikėtini meilės prisipažinimai, netikėtos romantiškos dovanos, dėmesys. Bus naujų santykių užuomazgų, gali būti, net labai rimtų! O santykius jau sukūrusios poros gali tikėtis šeimos pagausėjimo. 


Patarimas tau: kad ir kaip spirgėtum iš nekantrumo, kad ir kokia užtikrinta būtum savo jausmais, - neskubėk priimti sprendimų. Juk iš savo patirties jau ne kartą pasimokei - tai, kas atrodo amžina, gali imti ir sugriūti per minutę. Nepamiršk, kad tavo gyvenime tu esi pati svarbiausia ir viskas, ką darai, pirmiausia turi teikti džiaugsmą tau, o ne kitiems.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis