Sugniaužk delną ir pažiūrėk: santykių linijos, pranašaujančios laimingą santuoką

Tikriausiai jau žinai kur ant delno yra tavo santuokos linijos - šoninėje delno dalyje, iškart po mažuoju piršteliu. Tiesa, žodis „santuoka“ šiuo atveju ne visai teisingas, tikslingiau būtų sakyti „santykių“ linija, juk šiais laikais nemaža dalis žmonių kartu pragyvena daugybę metų, tačiau oficialiai taip ir nesusituokia. Bet kuriuo atveju, siūlome pasmalsauti ir atidžiau panagrinėti šias linijas.

Kad linijos labiau išryškėtų, sugniaužk delną. Kiek linijų pamatysi, tiek rimtų santykių tavo gyvenime turėtų būti.

1. Labai ilga ir tiesi linija rodo tarpusavio pasitikėjimą ir nuoširdumą. Tai tvirti ir ilgalaikiai santykiai.

2. Jei linija tiesi, tačiau turi išsisakojimą, - santykiai bus stabilūs, tačiau galimai jausiesi vieniša, ne visuomet suprasta.

3. Jei vientisa linija gale pasidalina į išsišakojimą ir vėl susieina, santykiuose tikėtini skandalai ir nesusipratimai.

4. Jeigu linija pabaigoje išsišakoja - greičiausiai laikui bėgant prasidės nesutarimai, išsiskirs jūsų nuomonės, požiūris į gyvenimą ir tikslai. Tai nereiškia, kad santykiai bus nesėkmingi ar nelaimingi, tiesiog laikui bėgant žmonės keičiasi ir gali būti, kad nutolsite vienas nuo kito.

5. Jeigu linija užsilenkia, tai perspėja apie tikimybę tapti našle. Kitas galimas variantas - nelaiminga, nepilnavertė santuoka, kurioje vienas iš sutuoktinių yra nuvertinamas.

6. Jei linijos pabaigoje susiformuoja kryžius, gero iš šių santykių nelauk.


7. Jei linijos pabaigoje matai trikampį, santykiuose tikėtinas psichologinis arba fizinis smurtas.

8. Jei linijos pabaigoje daug pavienių smulkių linijų, vertėtų atkreipti dėmesį į antrosios pusės fizinę bei emocinę būklę.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis