Valentino dieną švęsk kine su COSMO: trys nauji filmai ir daugybė staigmenų!

Vasario 14 d. COSMOPOLITAN ir „Forum Cinemas“ visus įsimylėjusius kviečia į kiną – Valentino dienai skirtą COSMO kino vakarą, per kurį trijų naujausių meilės ir aistros kupinų filmų seansuose žiūrovų lauks staigmenos ir dovanos.

Vasario 14 d. (ketvirtadienį) nuo 17 iki 20 val. visuose kino centruose „Forum Cinemas“ – staigmenos ir dovanos prieš šių filmų seansus*:


1) ALITA: KOVOS ANGELAS

2) IR VISI JŲ VYRAI

3) SEPTYNIOS VAKARIENĖS


*Tikslus visų trijų filmų, per kuriuos bus COSMO staigmenų,

seansų laikas skelbiamas apačioje prie kiekvieno filmo pristatymo.


► NUSITEIK STAIGMENOMS

Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per nurodytų trijų filmų seansus kino centruose „Forum Cinemas“ (tikslus seansų laikas skelbiamas apačioje prie kiekvieno filmo pristatymo). Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.► AKCIJA „PREZERVATYVAS VISADA MADINGAS“

Valentino dienos išvakarėse fondo “AIDS Healthcare Foundation” (AHF) iniciatyva jau kelintus metus pasaulyje švenčiama tarptautinė prezervatyvų diena. Meilė neatsiejama nuo geismo, o geismas, deja, saistomas artimų ryšių su rizika užsikrėsti LPL, todėl prezervatyvas, vienintelis patikimai nuo jų saugantis, turi būti VISADA MADINGAS. Šią iniciatyvą palaiko ir COSMO, todėl vasario 14 d. visuose kino centruose „Forum Cinemas“ žiūrovų lauks madingos (ir naudingos) LOVE dovanėlės iš AHF.


► PASIRINK MEILĖS FILMĄ

Švęsk Valentino dieną kine – pasirink, kokį filmą norėtumei žiūrėti su COSMO:ALITA: KOVOS ANGELAS – kino klasika tapusių filmų „Nuodėmių miestas“, „Nuo sutemų iki aušros“, „Mačetė“ režisierius Robertas Rodriguezas kartu su „Titaniko“ ir „Įsikūnijimo“ prodiuseriais kviečia į futuristinį Geležinį miestą, kurio metalo laužo supirktuvėje kibernetikos mokslų daktaras Ido (akt. Christophas Waltzas) suranda robotikos šedevrą – Alitą (akt. Rosa Salazar), kuri turi tokius pačius jausmus kaip ir žmonės, bet neatsimena, kas ji tokia, ir neturi jokio suvokimo apie ją supantį pasaulį. Ido stengiasi apsaugoti Alitą nuo jos paslaptingos praeities, tačiau naujasis merginos draugas Hugo (akt. Keean Johnson) pasielgia priešingai: priverčia ją prisiminti. Ilgainiui Alita supranta, kad ji – ypatinga kovotoja, privalanti apsaugoti mylimus žmones ir visą pasaulį nuo pražūties.


Filmo „Alita kovos angelas“ seansai su COSMO staigmenomis vasario 14 d. vyks:

• 16.50 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“

• 18.00 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“

• 17.10 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 18.00 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 17.00 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 18.20 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas)

Daugiau informacijos apie filmą „Alita: kovos angelas“ ir bilietai internetu: http://www.forumcinemas.lt/Event/306775/IR VISI JŲ VYRAI – naujausia filmų „Tadas Blinda. Pradžia“, „Emilija iš Laisvės alėjos“, „Kaip pavogti žmoną“ režisieriaus Donato Ulvydo juosta, kurioje tobulai susipina humoras, juoką keliančios scenos ir susimąstyti verčiančios temos. Filmo centre – trys stiprios asmenybės su savo požiūriu, idealais, baimėmis ir svajonėmis. Trys moterys, kurios ieško, klysta, pyksta, džiaugiasi, liūdi ir, žinoma, myli. Myli savo gyvenimo vyrus, nors kartais atrodo, kad be jų viskas būtų kur kas paprasčiau. Pagrindinius vaidmenis filme sukūrė trys ryškiausios Lietuvos kino ir teatro aktorės Kristina Kazlauskaitė, Inga Jankauskaitė ir Aušra Giedraitytė.


Filmo „Ir visi jų vyrai“ seansai su COSMO staigmenomis vasario 14 d. vyks:

• 18.50 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“

• 19.00 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“

• 18.30 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 18.40 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 18.30 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 18.50 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas)

Daugiau informacijos apie filmą „Ir visi jų vyrai“ ir bilietai internetu: http://www.forumcinemas.lt/Event/306406/SEPTYNIOS VAKARIENĖS – nepaprastai romantiška, Valentino dienai tobulai tinkanti komedija apie porą, kuri pabando suklijuoti savo byrančią santuoką... vakarieniaujant! Komišku TV serialu „Internai“ išgarsėjęs rusų režisierius Aleksejus Ziuzinas naujausioje savo juostoje pasakoja apie Alioną ir Jevgenijų, kurių namuose depresija dažnesnė nei seksas. Aliona siūlo skirtis, tačiau ją tebemylintis Jevgenijus pasiūlo septynis kartus kartu pavakarieniauti: jei po to Aliona vis dar norės sukti skirtingais keliais, Jevgenijus tam neprieštaraus. Žmona sutinka ir vyras imasi organizuoti septynias ypatingas vakarienes, kurios atneš daugybę kurioziškų situacijų, linksmų nesusipratimų ir galbūt... vėl suartins sutuoktinius!


Filmo „Septynios vakarienės“ seansai su COSMO staigmenomis vasario 14 d. vyks:

• 19.30 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“

• 18.20 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“

• 19.30 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 19.00 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 20.00 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 18.00 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas)

Daugiau informacijos apie filmą „Septynios vakarienės“ ir bilietai internetu: http://www.forumcinemas.lt/Event/306787/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis