2019 prognozė pagal gimimo datą: svarbiausi dalykai, kurių šiais metais turi vengti

Tai trečioji numerologinės šių metų prognozės dalis. Pirmoje dalyje bendrai pasakojome apie tai, kas tavęs laukia 2019 metais. Antroje dalyje atskleidėme, kas tau padėtų pritraukti sėkmę. Šį kartą sužinosi, kokių dalykų turėtum vengti, kad 2019 metai būtų sėkmingi ir atneštų tau laimę.

Pirmiausia tau reikės išsiaiškinti šiais metais tave lydėsiantį pagrindinį numerologinį skaičių. Žvelk žemyn, kaip galėtum jį sužinoti, o tuomet skaityk tau skirtus 2019 metų sėkmės patarimus.


Pirmas žingsnis. Sudėk savo gimimo dieną ir mėnesį. Pavyzdžiui, jei gimei spalio 20-tąją, tai bus: 20+10=30. Jei išėjo dviženklis skaičius, sudėk jo dėmenis: 3+0. Bus trys.


Antras žingsnis. Gauk 2019 metų kodą, sudėjusi visus skaitmenis, kol gausis vienas skaičius. 2+0+1+9=12; 1+2=3.


Trečias žingsnis. Susumuok gimimo datos skaičių (gavai jį pirmame žingsnyje) ir šių metų skaičių (gavai jį antrame žingsnyje). Mūsų pateiktu pavyzdžiu tai bus 3+3. Metų skaičius - 6. Skaityk, ką jis tau žada!


2019 metų bendra numerologinė prognozė: skaityk ČIA>

2019 metų sėkmės prognozė pagal tavo gimimo datą: skaityk ČIA>


Skaičius 1


Šiais metais tau nepalanku abejoti savimi, praleisti galimybes, leistis vedžiojamai kitų. Nustok nervintis ir ieškoti savyje trūkumų – veik! Gali būti, kad tau trukdys pačios egoizmas, arogancija, užsispyrimas, šiurkštumas. Rauk visa tai su šaknimis! Šiais metais tavo užduotis yra pradėti ką nors nauja, pasukti savo gyvenimą geresne linkme, gal net kardinaliai jį pakeisti.


Skaičius 2


2019 metais geriau nepulti stačia galva į avantiūras. Nepalanku imtis naujų projektų, blaškytis, užsispirti, švaistytis patarimais į kairę ir dešinę, ypač kai tavęs to niekas neprašo. Šiais metais geriau prisijaukinti „moteriškąsias“ savybes – subtilumą, gebėjimą apskaičiuoti kelis žingsnius į priekį, apgalvojimą prieš pasakant. Šiurkštumu ir užsispyrimu siekti tikslų bus kur kas sunkiau. Stenkis nenutraukti esamų santykių (ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir karjeros srityje) – taika, kad ir labai trapi, geriau nei ginčai ir teisybės paieškos.


Skaičius 3


Šiais metais turi atsiverti pasauliui, atrasti naujus horizontus ir pačią save. Todėl tau nepalanki vienuma, uždarumas ir rutina. Turi išlipti iš komforto zonos ir ieškoti naujo įkvėpimu, tuo pačiu pati įkvėpdama kitus. Svarbus patarimas tau – nepasijausti viršesne už kitus, kuomet aplankys sėkmė ir pergalės skonis. Stenkis visuomet turėti veiklos, tik nedirbk iki nukritimo – antrasis kvėpimas stebuklingai neatsivers. Sėkmė ateina kartu su balansu, tad laviruok.


Skaičius 4


Šiais metais tiesiog negali sau leisti nieko neveikti, švaistyti pinigus ir tiesiog linksmintis. Rizika vargu ar pasiteisins, todėl labiau įsiklausyk į racionalų protą. Sėkmę šiais metais tau atneš disciplina ir stabilumas, todėl nustok skrajoti padebesiais ir nesitikėk, kad viskas išsispręs savaime. Turi būti ryžtingesnė ir pabaigti viską, ką esi pradėjusi. Pamatysi, kaip ateis palengvėjimas ir pagreitį įgavusi sėkmė nuneš tave į dar nematytus tolius.


Skaičius 5


Šiais metais turi vengti nereikalingo užsispyrimo ir noro kitus pamokyti. Nustok stengtis valdyti situaciją. Neverta klausytis tik racionalaus proto, nes taip niekada nepajudėsi į priekį. Labiau pasitikėk savo intuicija, pajausk, ko tu pati nori ir kas tau suteiktų laimės. 2019 metais planai netikėtai gali keistis, santykiai nutrūkti arba priešingai – įgauti naują prasmę. Mėgaukis gyvenimo netikėtumais ir priimk tai kaip būtinybę.


Skaičius 6


Šiais metais nepalanku skubėti ir rizikuoti. Nesiimk projektų tose srityse, kuriose turi per mažai kompetencijos. Nešokinėk per kliūtis ir nekovok su konkurentais dėl vietos po saule – gyvenimas ir taip viską sudėlios į savas vietas, tad kam gadintis sau nervus. 2019 metais turi prisijaukinti švelnumą ir geras emocijas, daugiau laiko investuoti pati į save ir į savo artimuosius.


Skaičius 7


Šiais metais tave valdys išmintis ir noras tobulėti, todėl būtų nepalanku blaškytis tarp skirtingų veiklų ar audringų emocijų. Nesusitelk į materialius dalykus: jei tektų rinktis – apsipirkimas ar kelionė, - tegul laimi antroji. Labiau pasitikėk intuicija ir leisk gyvenimui pačiam tave vesti tinkamu keliu. Nestresuok, į viską žiūrėk ramiai ir stenkis mokytis kiekviename žingsnyje.


Skaičius 8


Nepasitikėjimas savimi, pesimizmas ir pasyvumas – šių dalykų tavo gyvenime šiemet neturi likti. Turi išmokti matyti platesnį vaizdą ir esmę, o ne pavienes detales. Neeikvok jėgų tam, kas neduoda naudos, tikėdamasi, kad kas nors pasikeis. Šiais metais turi ne tik daug mąstyti, bet ir ne mažiau daryti – likimas žada tave apdovanoti už 7 metų pastangas, tačiau dovanas teks pasiimti pačiai. Tik nesistenk žūtbūt įrodinėti savo teisybės – jei kažkas nepavyksta, nedaužyk galvos į sieną, o ieškok kito kelio.


Skaičius 9


Šiais metais gali kilti noras savęs pagailėti, ieškoti priekabių ir priežasčių jaustis nelaiminga. Todėl didelė rizika, kad tiek asmeniniame gyvenime, tiek karjeros srityje būsi per daug jautri ir kategoriška. Stenkis suvaldyti tokias emocijas, prieš priimdama sprendimus pagalvok, ar nedarai to skubotai. Nesikarščiuok!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis