Dar nematytos nuotraukos iš „Žmonės 2019“ apdovanojimų

Šį penktadienio vakarą operos ir baleto teatre Vilniuje įvyko kasmetiniai „Žmonės 2019” apdovanojimai, vakaro metu apdovanoti buvo ne tik muzikos, scenos ir sporto geriausi, bet ir visuomenei labiausiai nusipelnę ir didžiulę įtaką padarę mokslo, kultūros ir verslo atstovai.  

„Metų scenos žmogumi“ tapo aktorius bei režisierius Rolandas Kazlas, „Metų muzikos žmogumi“ - dirigentė Mirga Gražinytė-Tyla, „Metų kultūros žmogumi“ broliai menininkai Algirdas ir Remigijus Gataveckai, „Metų mokslo žmogumi“ - mokslininkė biochemikė Urtė Neniškytė, „Metų verslo žmonėmis“ paskelbti „Vinted“ įkūrėjai Milda Mitkutė ir Justas Janauskas, „Metų sporto žmogumi“ - plaukikas Danas Rapšys, „Metų mylimiausiu žmogumi“ visuotinu balsavimu buvo išrinktas šokėjas, fotografas bei socialinių tinklų žvaigždė Naglis Bierancas, o žurnalo „Žmonės“ redakcijos sprendimu, „Metų žmonių“ apdovanojimas atiteko „MO“ muziejaus įkūrėjams Danguolei ir Viktorui Butkams.


Socialiniai tinklai mirgėjo nuotraukomis iš renginio akimirkų, o šį kartą - kiek kitoks žvilgsnis į tai, kas vyko. Štai ką fotografas Audrius Solominas užfiksavo užkulisiuose!Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis