Moteris parodė, kaip atrodo jos sėdmenys, pašalinus visą juose buvusį silikoną

Sėdmenų didinimas silikono injekcijomis šiais laikais tikrai ne retenybė, tačiau ne visuomet viskas baigiasi sėkmingai. Ypatingai, kuomet tobulinti grožį imasi anaiptol ne šios srities specialistai.

Kūno linijų korekcijos plastinių operacijų pagalba kiekvienais metais vis labiau populiarėja. Tačiau ne visos išraiškingesnių kūno linijų norinčios moterys pagalvoja, kas bus, jeigu dėl vienokių ar kitokių priežasčių prireiks pašalinti implantus ar silikoninius užpildus.


33 metų šokėja Tomi pasakoja susigundžiusi pasididinti sėdmenis vardan karjeros. „Pradėjau šokti dar mokykloje, tačiau sulaukusi maždaug 23 metų pastebėjau, kad kitos šokėjos turi didesnius sėdmenis ir gauna kur kas daugiau pinigų, nei aš, - pasakoja Tomi ir prisipažįsta sprendimą pasididinti sėdmenis priėmusi pernelyg spontaniškai ir neatsargiai. - Mano draugei silikonines injekcijas suleisdavo viena buvusi seselė iš Floridos. Susitikome su ja gražiame viešbutyje, aš atsiguliau ant lovos. Ta moteris išsitraukė didžiulę adatą, šalia turėjo raudonus indelius, į kuriuos kažką pylė“.


Tomi paklausus, kas tai per skystis, seselė atsakė, kad tai silikonas. Daugiau apie procedūrą mergina nieko neklausinėjo. „Dūriai buvo skausmingi, bet pamačiusi rezultatą buvau tikrai laiminga, - pasakoja Tomi. - Kuo didesnį užpakaliuką turėjau, tuo daugiau arbatpinigių gaudavau“.Deja, užpildus iš sėdmenų teko pašalinti, o po atliktos operacijos ant Tomi užpakaliuko liko ne tik randai, bet ir odos perteklius. „Kai sportuoju, užsidedu elastinę juostą, kuri padeda pakelti odą, tuomet apsivelku paminkštintas kelnaites. Ant jų maunuosi kompresinius šortukus ir tik tuomet - įprastus šortus“ - apie bandymus paslėpti nesėkmingai atliktų silikono užpildų pasekmės pasakoja Tomi.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis