Numerologinė prognozė 2019 metams pagal tavo gimimo datą

Siūlome pažiūrėti, kokių permainų 2019 metai atneš į tavo gyvenimą.

Pirmas žingsnis. Sudėk savo gimimo dieną ir mėnesį. Pavyzdžiui, jei gimei spalio 20-tąją, tai bus: 20+10=30. Jei išėjo dviženklis skaičius, sudėk jo dėmenis: 3+0. Bus trys.


Antras žingsnis. Gauk 2019 metų kodą, sudėjusi visus skaitmenis, kol gausis vienas skaičius. 2+0+1+9=12; 1+2=3.


Trečias žingsnis. Susumuok gimimo datos skaičių (gavai jį pirmame žingsnyje) ir šių metų skaičių (gavai jį antrame žingsnyje). Mūsų pateiktu pavyzdžiu tai bus 3+3. Metų skaičius - 6. Skaityk, ką jis tau žada!


Skaičius 1. Vyriškas aktyvus. Jo įvaizdis - strėlė, lekianti tiesiai į taikinį.

Starto, energijos, aktyvumo simbolis. Tai ir 2019 metų kodas, kad metai bus kupini galimybių. Būk ryžtinga, nebijok permainų ir jų siek. Ateina naujas devynerių metų ciklas - daug ką teks keisti. Visa, ką darysi, turės įtakos artimiausiems aštuoneriems tavo gyvenimo metams. Dabar esi kiek sutrikusi, bet nebijok, tai praeis. Vienetas - tavo dvasinis karkasas, laiduojantis sėkmę, laimėjimą ir laimę.


Skaičius 2. Moteriškas pasyvus. Jo įvaizdis - banga.

Moteriškumo, harmonijos, lankstumo kodas. Tai - pažinčių ir laimingų sąjungų metas. Didelė tikimybė sutikti savo antrąją pusę. Svarbiausia - pastebėti savo likimą. Kad tai pavyktų, nustok griežtai vertinti kitus. Esi ypač jausminga ir atvira, nori rūpintis aplinkiniais. Tau svarbi vidinė pusiausvyra, noras aplenki kliūtis. Tik stenkis neišleisti iš akių svajonės ir tikslo.


Skaičius 3. Moteriškas aktyvus. Jo įvaizdis - fontanas.

Idėjų, kūrybingumo, įkvėpimo ir kūrimo metas. Susidaryk planą, nuspręsk, kokį gyvenimą nori gyventi, nusipiešk svajonių paveikslą. Pagaliau pradės klotis taip, kaip svajojai. Nebijok kreiptis į Visatą - ji suves su reikiamais žmonėmis, sukurs tau tinkamų aplinkybių. Tau liks tik stebėtis ir džiaugtis sėkme. Būk įvykių sūkuryje. Metai sėkmingi kūrybingoms asmenybėms ir tiems, kurie mąsto nestandartiškai.


Skaičius 4. Vyriškas pasyvus. Jo įvaizdis - pamatai.

Simbolizuoja discipliną, stabilumą, patikimumą, dėmesį detalėms. Baik visus projektus, kuriuos iki šiol vilkinai. Dabar tu - kaip viesulas, galintis įveikti absoliučiai visas kliūtis, tačiau nepamiršk rūpintis savimi. Palankūs metai kurti šeimą, susilaukti vaikų. Susitaikyk su tuo, kad gyvenimas gali šiek tiek sulėtėti, klostytis ne visai taip, kaip tau norėtųsi. Bet būk rami - dabar būtent taip ir turi būti. Pinigus leisk labai apgalvotai.


Skaičius 5. Neutralus aktyvus. Jo įvaizdis - vėjas.

Ateina stebuklingas kelionių ir atradimų metas. Tavęs laukia nuotykiai. Norisi viską išmėginti, kuo daugiau patirti. Tik būk dėmesinga esantiems šalia. Demonstruok išmintį ir sveiką protą. Labai rizikuotum kirsdama iš peties, be reikalo gadindama santykius. Puikus periodas tiems, kurių darbo priemonė - žodžiai: oratoriams, žurnalistams, rašytojams. Uždegti širdis bus lengva kaip niekada.


Skaičius 6. Moteriškas pasyvus. Jo įvaizdis - šeimos lizdas.

Tai - šeimos, atsakomybės, artimųjų metas. Galima ir santuoka, ir skyrybos, ir šeimos pagausėjimas ar netektis. Artimieji reikalaus daugiau dėmesio, nes tu jiems dabar labai reikalinga. Rūpinkis jais, parodyk, kad jauti atsakomybę. Karjeros srityje bręsta permainų: galimas kilimas, kuris kompensuos visas pastangas.


Skaičius 7. Vyriškas pasyvus. Jo įvaizdis - mokslininkas.

Išminties ir tobulėjimo periodas. Rašyk mokslinius darbus, semkis profesinių žinių, studijuok. Tegul dvasinis tobulėjimas tampa tavo prioritetu. Pabūk viena, tyloje ir ramybėje. Tik šiukštu, nepavirsk atsiskyrėle. Sek Visatos ženklus - dabar tavo intuicija ypač stipri. Kai metų kodu tampa skaičius 7, aukščiausios jėgos arba apdovanoja ir suteikia sėkmę, arba baudžia, atsiųsdamos ligų ir netekčių. Iš šių įvykių ir suprasi, ar eini tinkamu keliu. Dabar geras metas kreiptis pagalbos į psichologą, astrologą, numerologą.


Skaičius 8. Vyriškas aktyvus. Jo įvaizdis - viršininkas.

Tikėtina, kad pradėsi sėkmingą karjerą arba greitai pakilsi karjeros laipteliais. Bus daugiau pinigų, tačiau ir išlaidos gali padidėti. Atėjo metas būti apdovanotai už septynerių metų triūsą. Turėk omenyje: jei teko pažeisti įstatymą, taisykles ar instrukcijas, greičiausiai teks už tai atsakyti. Tad visose gyvenimo situacijose elkis atsakingai, ypatingai ten, kur tavo veiksmai gali atsiliepti tavo reputacijai.


Skaičius 9. Moteriškas neutralus. Be įvaizdžio.

Viena vertus, 9 simbolizuoja norą padėti visiems aplinkiniams, kita vertus, reiškia aroganciją. Atėjo metas įvertinti rezultatus, o dar - užleisti vietą kam nors naujam. Jei ilgai ir atkakliai siekei tikslo, sėkmė tavęs tikrai neaplenks. Tik siekdama savų tikslų, nepamiršk kažką gero padaryti ir kitų labui. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis