Ketvirtadienio horoskopas: kai kurios šiandien užmegztos pažintys gali būti reikšmingos

Astrologinė prognozė sausio 10-ajai, ketvirtadieniui

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.39, leidžiasi 16.14. Dienos ilgumas - 07.35.

Šiandien - penktoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.


**************


Protingos mintys:


„Du dalykai įvertinami tik jų netekus - tai jaunystė ir sveikata“ (Arabų patarlė).


**************


AVINAS. Nors diena bus visai nebloga, galite jausti nepaaiškinamą energijos trūkumą, silpnumą. Verčiau „neprisikurkite” sau ligų, nepasiduokite melancholijai. Derėtų atsipalaiduoti, pailsėti, galbūt pamedituoti.


JAUTIS. Kolektyviniame susibūrime, renginyje, kelionėje jus gali nudžiuginti lengvas ir žaismingas flirtas, aplinkinių dėmesys. Kai kurios šiandien užmegztos pažintys, įvykę susitikimai gali būti reikšmingi.


DVYNIAI. Pats metas apgalvoti būsimus žingsnius ir tikslus. Galbūt teks kažkuo įtemptai rūpintis, domėtis, bet tai bus prasminga. Gali kilti racionalių minčių, kaip išspręsti vieną svarbią problemą.


VĖŽYS. Tikriausiai bus daug kalbų apie politiką, išsilavinimą, studijas, teisingumą, kultūrą, užsienį. Palanku planuoti profesines ir mokslo perspektyvas, keliones, kūrybinius projektus. Pokalbis su įtakingu asmeniu gali atverti naujus horizontus.


LIŪTAS. Ši diena skatins svajoti apie praturtėjimą arba apie stiprią aistrą, romantiką. Daugiau dėmesio skirkite sveikatos profilaktikai, mitybai. Atiduokite skolas, jei jų turite.


MERGELĖ. Diena žada atsinaujinimą asmeninių santykių srityje. Galbūt jūsų atleidimo ar dėmesio paprašys jums neabejingas asmuo. O gal dalyvausite svarbiame renginyje, tarpininkausite ir susitarsite dėl svarbių jums dalykų.


SVARSTYKLĖS. Ši diena turėtų atnešti naujų idėjų, susijusių su darbu, gyvenimo būdu, įvaizdžiu. Tik nesiknaisiokite nemaloniuose pojūčiuose, neieškokite sau ligų, nepeikite savo figūros, išvaizdos. Tikėkite, kad viskas pataisoma.


SKORPIONAS. Jūsų sugebėjimai, įtaigi kalba gerai veiks aplinkinius, kels pasitikėjimą ir susidomėjimą. Seksis susitarti, rasti sąlyčio taškus. Galite tikėtis kvietimų į pramoginius renginius, pasimatymus, prezentacijas ir pan.


ŠAULYS. Diena bus maloni, jei praleisite daugiau laiko su šeima ir pasistengsite, kad visiems būtų jauku. Nuoširdžiai pasikalbėkite, prisiminkite praeitį. Galbūt tai jums padės išspręsti kai kurias asmenines problemas, rasti kompromisą.


OŽIARAGIS. Puiki diena reikalams, susijusiems su mokslu, informacija, reklama, komercija. Regis, jūs šiandien gebėsite susitarti su bet kuo dėl bet ko. Sugebėsite kalbėti argumentuotai, įtaigiai, o kur reikia - valdingai. 


VANDENIS. Rūpės autoriteto ir uždarbio klausimai. Gerai išanalizuokite bet kokią gautą informaciją, pasiūlymą. Kai kurias problemas lengvai išspręsite, atvirai išsakydami savo nuogąstavimus, abejones, išsiaiškinę motyvus.


ŽUVYS. Šiandien pasijusite lyg naujai atgimę. Užplūs lavina jausmų ir troškimų. Ištarkite gerą žodį tam asmeniui, su kuriuo pašlijo santykiai, atsiprašykite - susitaikymas abiem pusėms turėtų būti lyg balzamas. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis