Tikroji meilė: 5 romantiniai filmai, pastatyti pagal realius įvykius

Kai kurios meilės istorijos tokios gniaužiančios kvapą, kad knygų ir filmų pavidalu visam gyvenimui liks mūsų atmintyje. 5 romantiniai filmai jaukiam vakarui namuose!

Ana ir karalius / Anna and the KingNašle tapusi Anna Leonowens svajoja apie gyvenimo permainas. Kaip tik tuo metu jauna moteris sulaukia kvietimo dirbti mokytoja Bankoke - ją kviečia pats Siamo karalius. Vos atvykusios Annos ir jos sūnaus laukia nemaloni staigmena - niekas jos nepasitinka, o karalius net neketina skirti dėmesio, tarsi būtų pamiršęs kokiu tikslu ją pasikvietė. Tačiau gyvenimo užgrūdinta Anna neketina pasiduoti. Savo atkaklumu ji sužavi karalių ir šis patiki jai mokyti 58 jo vaikus. Despotišku charakteriu garsėjantis valdytojas šalia Annos keičiasi, pradėdamas jausti atvykėlei vis šiltesnius jausmus.  


Visada kaip pirmą kartą / 50 first datesHenris sutinka savo svajonių moterį ir jo laukia sėkmė - simpatija, pasirodo, abipusė! Tačiau vieno niuanso Henris tikrai nesitikėjo - žavingoji Liusė turi atminties sutrikimų, todėl jau kitą dieną sutikusi Henrį jo neprisimena. Ar meilė gali būti tokia stipri, kad tai įveiktų? Henris nusprendžia kiekvieną dieną iš naujo užkariauti Liusės širdį, net jeigu tam prireiks viso likusio gyvenimo. 


Valgyk, melskis, mylėk / Eat Pray LoveAmerikiečių rašytoja Elizabeth Gilbert buvo susituokusi du kartus. 1994 metais ji ištekėjo už Michaelp Coopero, tačiau santykiai su pirmuoju vyru nutrūko ir skaudžiai skyrybas išgyvenanti Liz nusprendė išvykti. Taip gimė bestseleriu tapusi jos knyga „Valgyk. Melskis. Mylėk“, kurioje autorė pasakoja savo istoriją ir naujai atrastus jausmus. 


Nematoma moteris / The Invisible WomanFilme pasakojama rašytojo Charleso Dickenso ir jo gyvenimo meilės istorija. Tuomet, kai jiedu susipažino, jam buvo 45, jai - tik 18 metų, tačiau amžiaus skirtumas netapo kliūtimi mylėti ir jaustis laimingais. Tol, kol išskirs mirtis. 


Meilės priesaika / The VowLeo ir Peidž - neseniai susituokusi pora. Viskas jų gyvenime būtų nuostabu, jeigu ne lemtinga avarija, viską apvertusi aukštyn kojomis. Loe praktiškai nesusižeidžia, tačiau jo mylimoji atsiduria komoje, o pabudusi nieko neprisimena. Nei pastarųjų kelerių metų, nei savo vyro, kurį dar taip neseniai žadėjo mylėti visą likusį gyvenimą. Tarsi visko nebūtų gana, į Peidž gyvenimą sugrįžta buvęs mylimasis, kuris jau ne kartą buvo ją įskaudinęs. Tačiau dabartinis vyras Leo pasiduoti neketina - jis pasiryžęs padaryti viską, kad jo žmona ir vėl jį pamiltų. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis