Sausio mėnesio HOROSKOPAS

Nauji metai - nauji likimo vingiai! Siūlome paskaityti, ką tavo Zodiako ženklui žada sausio mėnesio horoskopas

Ožiaragis

12 22–01 19


Tavo mėnuo. Taip, tau dažniausiai, švelniai tariant, nusispjaut į visokias ten rezoliucijas, tačiau sausio 5 d. įvyks dalinis saulės užtemimas, o tai – idealus metas atsinaujinti. Sausio 13-ąją reikalai gali pradėti klostytis ne taip, kaip norėtųsi, tačiau iki 24 dienos viskas turėtų susitvarkyti, ir tu pasijusi atsigavusi bei pasitikinti savimi.

Tavo metai. Jei esi vieniša, iki kovo turėtum sutikti žmogų, kuriam pajusi šį bei tą daugiau, nors tau pačiai tai bus ganėtinai netikėta. Meilei svarbus mėnuo dar bus liepa. Na, o darbe svarbių įvykių lauk rugsėjį


JEI OŽIARAGIS - TAVO VAIKINAS. Regis, net į labai svarbius pokyčius jis reaguoja itin ramiai. Jei pasirinkai Ožiaragį, pasirūpink, kad jūsų požiūriai į sudėtingus dalykus sutaptų. Kitaip bus nekas.


Vandenis

01 20–02 18


Gavai mikrofoną, tad juo ir naudokis! Ypač sausio 6 dieną, kai tavo valdovas inovatyvusis Uranas pajudės tiesia eiga. Tai padės tau įveikti visas komunikacijos problemas. Sausio 20 dieną Saulei atkeliavus į tavo ženklą vertėtų atvirai pasikalbėti apie santykių statusą.


JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS. Jį palyginti sudėtinga iššifruoti, tačiau mėnesiui baigiantis turėtum sužinoti jo tikruosius jausmus.


Žuvys

02 19–03 20


Metas susiimti. Sausio 6-ąją radikalusis Uranas pajudės tiesiai. Tavo atveju tai reiškia, kad reikėtų rimtai pamąstyti apie finansus. Susidaryk biudžetą ir griežtai jo laikykis. Dar tau neprošal atsikratyti negatyvių žmonių. Darbe svarbių įvykių vertėtų tikėtis mėnesio pabaigoje.


JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS. Jis kankinsis dėl jausmų pertekliaus ir bus kiek nerimastingas. Suteik jam erdvės tiek, kiek jis norės.


Avinas

03 21–04 19


Darbe tau atiteks visi laurai. Sausio 5-ąją tavo sėkmės ir šlovės zonoje įvyks dalinis saulės užtemimas, o tai reiškia, kad tavo progresą stebi visi. Neišsigąsk ir nesustok. Jei žaisi pagal taisykles ir išvengsi nemalonios kovos dėl valdžios sausio 21-ąją, pergalė bus tavo rankose.


JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS. Jis lekia pirmyn visu greičiu. Pakurstyk jo vidinę ugnelę padrąsinimais.


Jautis

04 20–05 21


Mieloji, tavo kelionių ir švietimo zonoje planetos išsidėstė taip, kad tau tiesiog itin rekomenduotina pakeliauti. Jei tik yra galimybių, susipakuok ir trauk į kelionę. Idealiai tam tinkama diena – sausio 11-oji, kai Saulė susijungs su aistringuoju Plutonu. Sausio 21-ąją įvyksiantis pilnaties užtemimas išprovokuos svarbų sprendimą. Gerai pasvarstyk prieš jį priimdama.


JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS. Jo ateitis keičiasi, tačiau tu joje stabiliai išlieki. Primink jam, jei tau jo trūksta.


Dvyniai

05 22–06 20


Šį mėnesį būsi tikras socialinis drugelis. Sausio 11-ąją Saulė susijungs su intensyviuoju Plutonu, tad bus į naudą pasilinksminti. Tik apsispręsk, kiek esi tam pasirengusi paaukoti – ir emociškai, ir finansiškai. Meilei svarbi 22 diena, kai Venera tavo santykių zonoje susijungs su laimingu Jupiteriu.


JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS. Jausmai jam palyginti stipriai aptemdė smegenis, tačiau netrukus jo jausmai bus aiškut aiškutėliai.


Vėžys

06 21–07 22


Už lango – sausis, tačiau tavo gyvenimas liepsnoja karščiu. Jau sausio pradžioje gali sutikti žmogų, su kuriuo visiškai realu užmegzti ilgalaikius santykius. Kai sausio 11-ąją tavo santykių zonoje Saulė susijungs su aistringuoju Plutonu, ši kibirkštis virs liepsna. Tačiau ar iš to kas tikrai išeis, sužinosi, kai praeis sausio 20-oji.


JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS. Jis bus kiek dramatiškas, tačiau įvykiai klostysis daugiau nei gerai, jei tik tu į tai reaguosi ramiai.


Liūtas

07 23–08 22


Svarbiausia – tinkamai planuoti. Sausio 5-ąją būk kantri darbe, ir tas sudėtingas projektas bus įveiktas dešimčia balų. O tada – meilės eilė. Sausio 21-ąją, per visišką Mėnulio užtemimą, flirtuok į kairę ir į dešinę. Juolab kad tuo metu tavo romantikos zonoje Venera susitiks su sėkminguoju Jupiteriu.


JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS. Jis bus kiek išsiblaškęs, tačiau nesisielok – netrukus sulauksi iš jo grandiozinio gesto.


Mergelė

08 23–09 22


Būsi tikras kūrybingumo įsikūnijimas. Kai sausio 4-ąją tavo planeta, inteligentiškasis Merkurijus, įriedės į ambicingąjį Ožiaragį, pasidalink savo vizija. Pasitikėjimas savimi stiprės, tad sausio pabaigoje yra visos galimybės įgyvendinti dar vieną savo svajonę, mat aktyvusis Marsas susijungs su vaišinguoju Jupiteriu tavo namų zonoje.


JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS. Jis tau atsidavęs šimtu procentų. Ir tu jam? Neslėpk to nuo jo!


Svarstyklės

09 23–10 22


Tavo šeimos ir namų zonoje sausio 5-ąją įvyks dalinis saulės užtemimas. Būsi kiek emocingesnė, tačiau tai visiškai normalu. Klausyk savo širdies ir ramiai reaguok į tuos, kurių nuomonė nesutampa su tavąja. Sausio 22-ąją dėl tavo valdovės Veneros ir sėkmės šauklio Jupiterio susijungimo bus ramesnis metas, galėsi atsipalaiduoti.


JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS. Jam reikia daugiau švelnumo ir tavo dėmesio. Negailėk nei viena, nei kita.


Skorpionas

10 23–11 21


Tu jau esi ant bangos. Reikia įrodymų? Sausio 11-ąją, kai Saulė susijungs su tavo valdovu galinguoju Plutonu, žmogus, tau svarbus, gali atverti naujų galimybių. Darbe gali tekti šiek tiek luktelėti, tačiau jau nuo sausio 21-osios, kai tavo sėkmės zonoje įvyks Mėnulio užtemimas, tau bus uždegta žalia šviesa ir sėkmė bus tavo rankose.


JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS. Jis bus populiarus ir maudysis dėmesio jūroje. Būk šalia, ir sutiksi daug naujų įdomių žmonių.


Šaulys

11 22–12 21


Šviečia puikus mėnuo. Jau sausio pradžioje nusistatyk svarbių finansinių tikslų. Sakyk taip visiems kvietimams nuo sausio 20-osios. Nes tai metas, kai realiausia sutikti naują meilę. Sausio 22-ąją įvyks labai retas įvykis: tavo ženkle susijungs romantiškoji Venera ir tavo valdovas laimingasis Jupiteris. Labai palankus metas visiems ketinimams įgyvendinti.


JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS. Jis bus aistringas ir dėmesingas. Atsilygink jam tais pačiais dalykais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis