2019 metų meilės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2019 meilės horoskopas kai kuriems Zodiako ženklams žada naujai užgimusius jausmus ir net santuoką. Paskaityk, kas laukia tavęs!

AVINAS

Santykiuose Avino ženklo atstovai - tikri maksimalistai, į priekį žengiantis su šūkiu „viskas arba nieko“. Vis dėlto kartais savo nepamatuotas ambicijas verta pažaboti.Turi išmokti labiau vertinti tai, ką turi dabar, o ne tai, ką nori turėti. Nes (būkime atviri) tavo norai labai sparčiai auga. 2019 metais santykių srityje kardinalių permainų nesimato. Jau užmegzti santykiai turėtų dar labiau sustiprėti ir įgauti stabilumo. Nauji santykiai gali užsimegzti, tačiau jie turėtų vystytis gana ramiai, be skubotų sprendimų. Būtent tokia ir yra tavo 2019 metų užduotis – neskubinti įvykių, išmokti vertinti tai, ką turi, daugiau dėmesio skirti santykių turiniui, o ne vaizdui.


JAUTIS. 

2019 metais šiam sentimentaliam užsispyrėliui žvaigždės uždegs žalią šviesą – kur jau kur, o santykiuose jam tikrai šypsosis sėkmė! Didelė tikimybė sutikti savo antrąją pusę ir netgi oficialiai įteisinti santykius. Jeigu tau ilgai nesisekė padėti tašką sudėtinguose santykiuose, dabar bus tinkamas laikas tai padaryti ir atversti naują gyvenimo lapą. Neslėpk savo jausmų, leisk sau šiek tiek surizikuoti, pasikliauk savo intuicija. Ji tavęs neapgaus!


DVYNIAI

2019 metais kaip niekada šalia savęs norėsis turėti jautrų, dėmesingą partnerį, kuris suprastų iš pusės žodžio. Meilės horoskopas 2019 metais Dvyniams žada daugybę spalvingų emocijų, naujų pažinčių ir įspūdžių. Tačiau ar tie santykiai peraugs į kažką daugiau - nežinia. Būsi itin populiari vyrų tarpe, kurie turės net labai rimtų ketinimų, tačiau panašu, kad pati nelabai skubėsi rimtai įsipareigoti ir kurti šeimą. Mėgausies rodomu dėmesiu, maloniu buvimu šalia kito žmogaus, tačiau atsiduoti visu šimtu procentų kažkas trukdys. Užtai ilgalaikį partnerį turinčioms Dvynio ženklo moterims labai tikėtinas naujas etapas santykiuose - gyvenimas kartu, vestuvės, vaikai. Palankiausia būtų savo likimą susisieti su Žemės ženklo atstovais, tačiau širdžiai juk neįsakysi.


VĖŽYS

Nors šio ženklo vertybių sąraše pirmąją vietą užima jausmai, 2019 metais ryškių blyksnių meilės srityje neturėtų būti. Prioritetu taps karjera, mokslai, kelionės, bet ne romantika. Ir tai nėra blogai. Jei esi šeimos žmogus, viskas eis įprastu ritmu, be jokių nemalonių staigmenų, išdavysčių ar nusivylimų.Tavo užduotis: nepurkštauti dėl artumo trūkumo, o pačiai rodyti didesnę iniciatyvą. Vienišoms Vėžio ženklo moterims taip pat nėra ko nerimauti. Fejerverkai nesproginės, bet juk tikroji meilė toli gražu ne visuomet prasideda fanfaromis. Kartais tyliai ir ramiai bręstantys jausmai šalia tavęs esančiam žmogui užauga į kur kas stipresnę meilę, nei aistros persmelkti romanai.


LIŪTAS. 

Jeigu ankstesniais metais meilės fronte nelabai sekėsi, tai 2019 metai kompensuos viską su kaupu. Horoskopas žada, kad į tavo gyvenimą turėtų įžengti žmogus, apversiantis viską aukštyn kojomis gerąja prasme. Būtent jis gali tau padėti atverti kelius į finansinę sėkmę, kūrybinę savirealizaciją ir ilgai lauktus pokyčius. Labai reali santuokos tikimybė (tinkamiausio kandidato dairytis reikėtų tarp Mergelės, Šaulio ir Ožiaragio ženklų). Patarimas tavo Zodiako ženklui - paleisti vadeles iš rankų ir mažiau laikytis įsikibus savo įsitikinimų. Būtent tai labiausiai ir trukdo tavo asmeninei laimei!


MERGELĖ

Tau labai sunku atsiriboti nuo aplinkinių nuomonės. Kad ir kaip nenorėtum to pripažinti, dažnai gyveni su kauke, apsimetinėdama prieš kitus ir pati prieš save. Visa tai labai neigiamai atsiliepia santykiams. Meilės horoskopas tavo Zodiako ženklui 2019 metais pataria kardinaliai keisti savo požiūrį. Atkreipk dėmesį - ne šalia esančius žmones, o save pačią. Tu turi visas galimybes būti laiminga, jei tik į viską pažvelgti kitomis akimis, pasistengsi suprasti, kas yra tavo tikrieji draugai, kokie yra tavo tikrieji norai.


SVARSTYKLĖS

Tai vienas iš nedaugelio ženklų, kuris 2019 metais gali sau leisti visiškai atsipalaiduoti ir tiesiog plaukti pasroviui. Nors ir esi įpratusi viską kontroliuoti, dabar pats laikas atleisti vadeles ir susirinkti derlių. Metai žada būti sėkmingi visame kame, ką bepradėtum. Būsi gardus kąsnelis beveik visiems kitiems Zodiako ženklams. tačiau didžiausią dėmesį atkreipk į Vėžį ir Skorpioną, kurie idealiai tinka ilgalaikiams santykiams. Mėgaukis tau rodomu dėmesiu ir nebijok priimti emocijomis pagrįstų sprendimų, nes visi tavo veiksmai šiais metais turėtų pasiteisinti.


SKORPIONAS

Savo galingą energiją Skorpionas kartais nukreipia ne ten kur reikia. Neskubėk griebtis iniciatyvos, mokykis būti pakantesnė ir supratingesnė. Taip į tavo gyvenimą meilei ateiti bus kur kas paprasčiau. Išmok paleisti vadeles ir savo rankų ir tiesiog iš šalies stebėk, kas bus. Pasaulis nesugrius, o tu nustebsi pamačiusi, kiek daug be tavo pagalbos sugeba padaryti kiti žmonės. Tuo vadovaukis ir meilės srityje - leisk kitiems tavęs geisti ir siekti, neužgožk jų norų savo nepamatuota energija. Beje, gali likti nustebusi netikėtai atradusi labai patrauklias Svarstyklių bei Žuvų vyrų savybes - priešingybės kartais traukia, ar ne?


ŠAULYS

Pagal žvaigždžių išsidėstymą, lūžis šio ženklo meilės fronte įvyks pavasario – vasaros laikotarpiu. Šaulys staiga susivoks, kad ramūs santykiai niekuo ne blogesni už audringą seksualinį gyvenimą. Tad 2019 metai padovanos Šauliams stabilių santykių viltį (kurie ypač realūs būtų su Avinais ir Jaučiais). Tikriausiai kils noras nutraukti varginančius ryšius ir pagaliau priimti teisingą sprendimą. Šiais metais sudaryta santuoka žada būti stipri ir darni, savo partnerio nuotaiką ir mintis jausi net per atstumą.


OŽIARAGIS

2019 metai šiam ženklui taps įvairių eksperimentų ir savęs pažinimo metais. Atsiras galimybė susitvarkyti asmeninį gyvenimą, bet su sąlyga, kad sumažinsi savo karjeros ambicijas ir skirsi laiko poilsiui bei pramogoms. Labai realu sukurti šeimą, pasimėgauti namų jaukumu, tačiau tam reikės atsisakyti savo senų įpročių. Ypatingą dėmesį reikėtų skirti Mergelėms, Avinams ir Žuvims. Nebijok keisti savo planų, bendrauti su žmonėmis, nors jų pažiūros ir interesai nesutampa su tavaisiais. Juk niekada nežinai kur sutiksi savo sielos žmogų.


VANDENIS

Meilės horoskopas 2019 metais tavo ženklui žada ramų plaukimą pasroviui. Tačiau jei nenori asmeninės laimės atiduoti į likimo rankas, tuomet teks save keisti - išmokti labiau atsiverti, nesilaikyti įsitvėrus savo įsitikinimų, būti atviresne. Lengviausia sukurti santykius sektųsi su Vėžiais ir Mergelėmis - šie Zodiako ženklai gerbia Vandenio asmeninę erdvę ir laivės poreikį, nėra linkę skubinti įvykių ir daryti spaudimo.


ŽUVYS. 

Stipri šio ženklo intuicija nepaves. Meilės horoskopas 2019 Žuvims žada neįtikėtiną sėkmę. Pats likimas nukreips tave tinkama linkme ir padės suprasti, kur turi judėti. Išsisėmusius santykius pakeis nauji, kur kas sėkmingesni. Iki šiol buvusią vienatvę užpildys jau primiršti, tačiau greit įsiliepsnosiantys jausmai. Labai tikėtina, kad šie metai kardinaliai pakeis visą tavo gyvenimą. Nebijok keistis ir rizikuoti - tau tai išeis tik į gerą. Išskirtinį dėmesį skirk Oro ir Vandens ženklams, o atokiau laikykis nuo neramių Ugnies ženklų atstovų. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis