Šeštadienio horoskopas tavo Zodiako ženklui

Astrologinė prognozė gruodžio 15-ajai, šeštadieniui 

Savo vardadienius šiandien švenčia Celsas, Čiovyda, Čiovydas, Gaudas, Gaudencija, Gaudenis, Gaudė, Justas, Kristijonas, Lybartas, Lybartė, Lygauda, Lygaudas;


rytoj: Albinas, Albina, Alina, Audronė, Kalmantas, Kalmantė, Kalmina, Kalminas, Kalminta, Kalmintas, Vygauda, Vygaudas;


poryt: Drovydė, Jokinta, Jokintas, Jolanta, Joleta, Jolė, Jolita, Lozorius, Mantgailas, Olimpija, Olimpijus, Rachelė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.34, leidžiasi 15.52. Dienos ilgumas - 07.18.


Šiandien - pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.


Saulė Šaulio ženkle.


*************


Protingos mintys:


„Aukščiausias teismas - sąžinės teismas“ (V. Hugo).


**************


AVINAS. Šiandieną kalbėkite ne mįslėmis, o verčiau aiškinkitės paslaptis, klauskite patarimų bei ieškokite sutarimo. Nesistenkite kitų pakeisti, diktuoti savo valios. Joks skubėjimas, stumdymasis minioje nepatartinas. Kaupkite jėgas, tausokite sveikatą.


JAUTIS. Palankus metas susitikimų, įvairių renginių organizavimui, naujų ryšių mezgimui. Galite pasijusti populiarūs, reikalingi. Vieni jūsų klaus patarimų, kiti juos dosniai siūlys.


DVYNIAI. Ši diena žada nekasdieniškus susitikimus, bet ne visi jie džiugins. Venkite kontaktų su tais, kurių nemėgstate, ar bent jau nesivelkite į ginčus, nemėginkite provokuoti, perkalbėti. Galite gauti žinią, kuri sukels nerimo. 


VĖŽYS. Šiandien sugebėsite padaryti gerą įspūdį pašnekovams, publikai. Filosofinės, ezoterinės tiesos taps artimesnės ir suprantamesnės. Tai, ką pamatysite ar išgirsite, jus išties sudomins. Gali sudominti ir siūloma kelionė, atrakcija.


LIŪTAS. Tikėtina psichologinė įtampa, vidinė graužatis. Galbūt baiminsitės dėl finansinės situacijos, meilės santykių, prisigalvosite tariamų grėsmių. Suimkite save į rankas, pasikalbėkite su įžvalgiu žmogumi. Neišlaidaukite beverčiams daiktams. 


MERGELĖ. Šios dienos teikiamą patirtį pamėginkite išnaudoti naudingai - stenkitės suprasti oponentus, jų motyvus bei žmones, su kuriais jus sieja ypatingi jausmai ar reikalai. Galite padaryti netikėtų atradimų. Neprovokuokite konfliktinių situacijų.


SVARSTYKLĖS. Šiandien galite nemažai nuveikti savo ūkyje. Regis, gilinsitės į asmenines problemas. Tikriausiai labai nerimausite, galvodami apie savo ar vaikų perspektyvas, sveikatos būklę. 


SKORPIONAS. Ši diena skatins kūrybingumą, romantišką polėkį, bet tuo pačiu gali atnešti netikėtumų, susijusių su vaikais, mylimu žmogumi. Venkite lengvabūdiškų nuotykių, nešvaistykite pinigų abejotiniems malonumams.


ŠAULYS. Jums norėsis pabūti su mylimu žmogumi, sieksite dvasinio ir fizinio intymumo. Kažkas gali mėginti jumis pasinaudoti arba patys būsite linkę elgtis nelabai etiškai, kad gautumėte, ko norite. 


OŽIARAGIS. Bus kuo pasidžiaugti, tačiau lengva susigadinti nuotaiką, per daug laiko praleidus parduotuvėse, mugėse, išleidus daug pinigų ir pan. Verčiau savo laiką, dėmesį skirkite mylimam žmogui, vaikams, geriems draugams, kultūriniams renginiams. 


VANDENIS. Labai norėsis komforto, ramybės. Ir dar norėsis, kad tuo pasirūpintų kažkas kitas, o jūs galėtumėte nieko neveikti. Nepaisant smulkių nesklandumų, visgi sugebėsite rūpintis suplanuotais reikalais, šeima, namais, dovanomis ar kt. 


ŽUVYS. Pasižymėsite emocionalumu, impulsyvumu bei kūrybingumu. Tikėtinas nemalonus pokalbis ar incidentas. Kažkam bersite priekaištus arba patys jų sulauksite. Verčiau neiškraukite emocinės įtampos ant artimųjų galvų. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis