Prisimeni mamą, pagimdžiusią 8 kūdikius? Pasižiūrėk, kaip jie atrodo dabar

2009 metais apie šią moterį kalbėjo visas pasaulis - 6 vaikus auginanti Natalie Suleman pagimdė aštuonetuką! Nėštumas nebuvo lengvas, tačiau visi 8 mažyliai išvydo pasaulį. Tikriausiai jau supratai, kad aštuonetukas gimė po dirbtinio apvaisinimo procedūros - gydytojas implantavo 12 embrionų, už tai vėliau iš jo buvo atimta licenzija, mat tokiu savo poelgiu jis sukėlė pavojų būsimos mamos sveikatai. Išnešioti 8 vaikus vienu metu - atrodytų, misija neįmanoma! Suleman pagimdė 2 mergaites bei 6 berniukus: Jonah, Nariyah, Josiah, Maliyah, Isaiah, Noah, Jeremiah ir Makai.

Natalie Suleman
Natalie Suleman
Vida Press

Natalie Suleman
Natalie Suleman
Vida Press

Kaip jaunai mamai vienai auginti 14 vaikų? Nelengva. „Žinau, kad sugebėsiu išlaikyti juos visus, kai tik pabaigsiu mokslus. Jei tik sėdėčiau ant sofos ir žiūrėčiau televizorių, nesirūpindama savo vaikų ateitimi, būčiau tiesiog egoistė“ - tuomet žiniasklaidai pasakojo Natalie. Vis tik visuomenės akyse ji nebuvo mama didvyrė. Faktas, kad vieniša 6 vaikus auginanti, mokslų nebaigusi ir darbo neturinti moteris ryžosi dirbtiniam apvaisinimui, blaiviu protu buvo sunkiai suvokiamas. O rizikuoti ir leisti įsodinti 12 embrionų... Diskusijų buvo pačių įvairiausių. Situacijos nepagerino ir tolimesnis Natalie elgesys bei vaikams rodomas pavyzdys.

Žiniasklaidoje nuolatos mirgėdavo skandalingos antraštės - į viešumą išlįsdavo tai nevykusios plastinės jaunos mamytės operacijos, tai nesaikingas alkoholio bei vaistų vartojimas ar tiesiog neadekvatus elgesys. Situacija buvo tikrai prasta ir vis dažniau pasigirsdavo kalbų, kad vienintelis Natalie tikslas - vaikų dėka išgarsėti ir užsidirbti pinigų.

Natalie Suleman
Natalie Suleman
Vida Press

Natalie Suleman
Natalie Suleman
Vida Press

Vis tik 2013 metais jos gyvenime įvyko kardinalios permainos - Natalie nusprendė keisti gyvenimo būdą ir būti tokia mama, dėl kurios jos vaikams nebūtų gėda. Kalifornijoje gyvenanti moteris tikina, kad šiuo metu susirado mėgstamą darbą, rūpinasi savo vaikais, gamina jiems šviežią maistą ir stengiasi, kad visi gyventų sveiką gyvenimo būdą. Tiesa, ne visi iš 14 jos vaikų yra sveiki: keliems nustatytas autizmas, vienas iš vaikų nekalba, o vienas turi sunkų neįgalumą. Pati Suleman taip pat buvo gąsdinama, kad po nėštumo, kuomet nešiojo 8 vaikus, turės nuolatinių sveikatos problemų, sunkiai galės pati vaikščioti, tačiau ji tvirtina, kad jaučiasi kaip niekad žvali ir sveika. Šiuo metu šeima laikosi vegetariškos mitybos principų, o Suleman aktyviai remia autistų tėvų organizacijas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis