Ketvirtadienio horoskopas: išaiškėjusi tiesa ne visuomet džiugina

Astrologinė prognozė gruodžio 13-ajai, ketvirtadieniui

Gruodžio tryliktoji, ketvirtadienis - 347-oji metų diena (ketvirtoji 50-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 18 dienų.


Savo vardadienius šiandien švenčia Eiviltė, Kastautas, Kastautė, Kastė, Kastytis, Liucė, Liucija, Lucė, Lucija, Otilija;


rytoj: Alfreda, Alfredas, Augeda, Augedas, Augenė, Augenis, Fredas, Kintibutas, Kintrimas, Kintrimė, Kintvilas, Kintvilė, Tarvainas, Tarvainė;


poryt: poryt: Celsas, Čiovyda, Čiovydas, Gaudas, Gaudencija, Gaudenis, Gaudė, Justas, Kristijonas, Lybartas, Lybartė, Lygauda, Lygaudas.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.32, leidžiasi 15.52. Dienos ilgumas - 07.20.


Šiandien - septintoji Mėnulio jaunaties diena.


Saulė Šaulio ženkle.


**************


Protingos mintys:


„Noruose atsiskleidžia žmogaus esmė“ (Spinoza).


**************


AVINAS. Būsite linkę ieškoti rėmėjų, sąjungininkų savo projektams, dalyvauti visuomeniniame, kultūriniame gyvenimo verpete. Vis dėlto popiet jau mažės energijos ir drąsos atvirai reikštis viešumoje ir pan. Labiau kibs infekcijos.


JAUTIS. Darbe jums šiandien kiek patampys nervus. Pasistenkite būti pareigingi, korektiški. Mintys suksis apie permainas, reformas. Sutvarkykite reikalus, susijusius su mokesčiais, draudimu, investicijomis. Pasijusite ir ramiau, ir saugiau. 


DVYNIAI. Regis, jums bus aktualu leistis į kelionę, ieškoti teisybės, užsiimti moksliniais darbais, ruošti publikacijas ar tiesiog ieškoti dominančios informacijos internete. Tikrinkite faktus, siekite objektyvumo.


VĖŽYS. Galite sutvarkyti reikalą, susijusį su paveldėjimu, draudimu, mokesčiais, paskolomis ar numatoma kelione. Galbūt gausite kreditą, susitarsite dėl investicijų, komisinių, palūkanų ar pan.


LIŪTAS. Turėtų atsirasti sąjungininkų, tarpininkų, arba tiesiog augantis saviraiškos poreikis skatins jus konkuruoti, oponuoti, imtis naujo iššūkio ar pan. Jus gali nustebinti artimo žmogaus poelgis.


MERGELĖ. Darbe įmanoma permaina, neplanuotas įvykis arba išgirsite gandus, kurie vers nerimauti. Itin rūpinkitės sveikata, venkite įtartinos kokybės maisto, alkoholio. 


SVARSTYKLĖS. Šiandien labai tiktų skirti laiko kūrybai, sportui, vaikų lavinimui. Pravartu pasidomėti jų interesais, gabumais. Palanku ieškoti dalykinių partnerių bendrai veiklai, ypač norint ją plėsti, reformuoti.


SKORPIONAS. Emociškai nelengva diena. Galbūt teks labiau rūpintis artimais žmonėmis, plėšytis tarp darbo ir asmeninių reikalų. Venkite kelti per didelius reikalavimus. Vakare galima išmėginti laimę žaidimuose, scenoje.


ŠAULYS. Iš ryto būsite gerai nusiteikę, originalūs, kūrybingi, tad per ilgai nedrybsokite lovoje. Popiet jau aptingsite ir tapsite dirglesni. Galbūt išaiškės tai, ką jūs ar šeimos narys stengėtės nuslėpti. Kontroliuokite žodžius, kad neįžeistumėte artimo žmogaus. 


OŽIARAGIS. Įmanomos investicijos į nekilnojamąjį turtą, susitarimai dėl tiekimo, pirkinio, atlygio ar pan. Tikėtinas svarbus pokalbis dalykiniu ar materialiniu klausimu.


VANDENIS. Galite sulaukti pasiūlymų dėl bendros veiklos ar įsiliejimo į komandą, kolektyvą. Nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi ir kitų pasitikėjimu. Naudokitės ne svetimu geru, o įgyta patirtimi, žinių bagažu. 


ŽUVYS. Būsite linkę filosofuoti, tyliai stebėti, kas vyksta aplink, aiškintis priežastis ir padarinius. Įmanoma suvokti tiesą. Kitas dalykas, kad ji gali nedžiuginti. Galite atskleisti kažkokį sąmokslą, paslaptį ar klastą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis