Antradienio horoskopas tavo Zodiako ženklui

Astrologinė prognozė gruodžio 11-ajai, antradieniui

Gruodžio vienuoliktoji, antradienis - 345-oji metų diena (antroji 50-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 20 dienų.


Savo vardadienius šiandien švenčia Aistė, Aistis, Artūras, Damas, Damazas, Dovydas, Lauksmė, Lauksmina, Lauksminas, Lauksminė, Lauksvyda, Lauksvydas, Tautvaldė;


rytoj: Dagmara, Gaiva, Gilmina, Gilminas, Kirbutas, Kirkanta, Kirkantas, Vainė, Vaingeda, Vaingedas, Vainius;


poryt: Eiviltė, Kastautas, Kastautė, Kastė, Kastytis, Liucė, Liucija, Lucė, Lucija, Otilija.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.30, leidžiasi 15.53. Dienos ilgumas - 07.23.


Šiandien - penktoji Mėnulio jaunaties diena.


Saulė Šaulio ženkle.


**************


Protingos mintys:


„Užkopus į didžiulį kalną, atrandi dar daugiau kalnų, į kuriuos galėtum įkopti“ (N. Mandela)


**************


AVINAS. Iš pažįstamos moters galite gauti protingą patarimą ar neblogą pasiūlymą. Be to, išsiaiškinsite kai kuriuos gandus, kitų žmonių vertinimus apie tai, kas esate, ką darote. Pradės labiau aiškėti, kuo galite pasikliauti, o kuo - nebe.


JAUTIS. Jums rūpės darbai, politika, karjeros perspektyvos. Apie tai kalbėsitės su kolegomis, bendraminčiais. Vis dėlto būdami kažkuo neužtikrinti, nedarykite lemtingų sprendimų. Lengva pakenkti pradėtam reikalui arba imtis ne to, ko reikia. 


DVYNIAI. Tikėtini pokalbiai su įtakingomis ar išsilavinusiomis moterimis. Regis, jums seksis intelektinė veikla, moksliniai tyrinėjimai. Pravartu ieškoti naujų kelių savo tikslams įgyvendinti. 


VĖŽYS. Šiandien svarbesni taps skolų, mokesčių, finansinių įsipareigojimų klausimai. Tiktų planuoti pajamas ir išlaidas, apskaičiuoti savo finansines galimybes, peržiūrėti dokumentus, sutartis. Galbūt ką nors reikia pratęsti ar pakoreguoti.


LIŪTAS. Ši diena gali jus paskatinti daugiau bendrauti su tais žmonėmis, kurių pažiūros, nuomonės stipriai skiriasi nuo jūsiškių. Bus nelengva suderinti interesus, tačiau pagilės jūsų supratimas. Jei ką nors rimto spręsite, keletą kartų pasverkite visus „už” ir „prieš”.


MERGELĖ. Numatomi įprastiniai darbai ir kontaktai. Maža tikimybė, kad įvyks kas nors netikėto, įdomaus. Pasisaugokite infekcijų, nes jūsų organizmas ne itin atsparus.


SVARSTYKLĖS. Rutina jūsų nedžiugins, tad dairysitės ko nors smagesnio. Jūsų pašmaikštavimai, paflirtavimai nebūtinai bus suprasti. Svarbu, kad tai darytumėte laiku ir vietoje.


SKORPIONAS. Daugiausiai rūpesčių kels turtiniai ir buities reikalai. Pagalbos, dėmesio gali prireikti šeimos nariams, arba kaip tik jums norėsis patikimo peties, prie kurio galima prisišlieti ir jaustis saugiai. 


ŠAULYS. Norėsis viską suvokti, pažinti. Tai ne taip paprasta kaip atrodo - kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių, taip sakant. Visgi išgirsite, sužinosite aktualių jums dalykų. Gerai pagalvokite, prieš garsiai išsakydami savo nuomonę.


OŽIARAGIS. Šiandien jus domins verslo, turto, tiekimo, pinigų, dovanų klausimai. Galbūt pažado nenorės tesėti žmogus, į kurį dėjote daug vilčių. Tačiau jums turėtų pavykti kai ką pakeisti savo naudai. 


VANDENIS. Pasistenkite, kad darbams netrukdytų emocijos. Kuo racionaliau tvarkykite reikalus, neskubėdami ir pasitikėdami savimi. Jeigu taip padarysite, galite pakeisti aplinkinių nuomonę į palankesnę pusę. 


ŽUVYS. Šiandien geriau jausitės, jeigu vengsite kompanijų, įtemptų darbų, skubos ir pasirinksite vienatvę, gilius apmąstymus ar meninę veiklą. Puikiai veiks intuicija. Seksis gvildenti paslaptis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis