5 labai nuotaikingi romantiniai filmai vakarui

Jei norisi kažko lengvo ir neįpareigojančio - šios romantinės komedijos ir dramos tiks idealiai!

The longest ride / Ilgiausia kelionė (2015)Lukas ir Sofija - labai skirtingi, tačiau tarp jų esanti nepaaiškinama trauka perauga į liepsnojančią meilę. Nesutarimų santykiuose netrūksta, tačiau viską aukštyn kojomis apverčia viena nelaimė - kelyje pora pamato avariją ir išgelbėja nepažįstamąjį vyrą, kuris kadaise taip pat išgyveno painią meilės dramą. Filmas sukurtas remiantis bestseleriu tapusiu amerikiečių rašytojo Nicholo Sparkso to paties pavadinimo romanu.


No Strings Attached / Be įsipareigojimų (2011)Jie - tik draugai. Su viena išlyga - tarp jų užsimezga išskirtinai tik seksualinio pobūdžio santykiai. Bėda ta, kad jausmai vis tiek beldžiasi į širdį, kad ir kaip stipriai bandytum juos nustumti į šoną. Labai lengvas ir tikrai romantiškas filmas vakaro atsipalaidavimui! 


Serendipity / Lemtingas atsitiktinumas (2001)Džonatanas ir Sara atsitiktinai susipažįsta parduotuvėje ir praleidžia nuostabią dieną kartu. Vis dėlto pažinčiai vystytis toliau nelemta - jų keliai išsiskiria, tačiau likimas viską sudėlioja į savas vietas. Jei meilė tikra, kitaip ir būti negali, tiesa? 


Dan in real life / Denas tikrame gyvenime (2007)Danas - santykių ekspertas. Ir dar - vienišas trijų dukrų tėtis. Vieną dieną Danas įsimyli moterį, su kuria atsitiktinai susipažino. Tik čia iškyla viena nenumatyta bėda - pasirodo, tai brolio mergina. Nuotaikingas ir lengvas filmas apie likimo siunčiamus netikėtumus. 


Made of Honor / Kaip pavogti nuotaką (2008)Jis - turtingas vyrukas, mėgstantis leisti laiką su skirtingomis moterimis. Ji - žavinga ir vyrų dėmesio nestokojanti mergina. Jiedu - geriausi draugai. Vieną dieną ji praneša apie savo vestuves ir jam atsiveria akys - paleisti tokią moterį iš savo gyvenimo? Nė už ką! Geros nuotaikos užtaisas ir puiki komedija vakarui!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis