Gruodžio COSMOPOLITAN kino vakare – komedija ANTRASIS ŠANSAS

Gruodžio 13 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – Jennifer Lopez sugrįžimas į kiną su svajonių išsipildymo magija alsuojančia komedija „Antrasis šansas“. Pamatyk pirmoji ir gauk kalėdinių dovanų!


Gruodžio 13 d. (ketvirtadienį):

18.20 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“

20.50 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“

18.00 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

18.45 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

18.30 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

19.30 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas)► NUSITEIK STAIGMENOMS


Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per aukščiau nurodytus filmo ANTRASIS ŠANSAS seansus. Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.


► PIRMOJI PAMATYK MOTERIŠKĄ KOMEDIJĄ


ANTRASIS ŠANSAS – smagi romantinė komedija apie antrus gyvenimo šansus, kurių dainininkė ir aktorė Jennifer Lopez turėjo ne vieną, todėl ir sutiko įsikūnyti į pagrindinę šio filmo heroję.


Jennifer Lopez vaidina gyvenimo vėtytą ir mėtytą Mają, kuri už minimalų atlyginimą dirba mažmeninės prekybos parduotuvėje ir kiekvieną dieną galvoja apie savo pasirinkimus, atvedusius į šį gyvenimo akligatvį. Maja žino, kad yra talentinga ir verta žymiai daugiau, tačiau jos CV negailestingas – tinkamo išsilavinimo, pažinčių ir karjeros įrašų neturinti moteris pasmerkta ir toliau suktis tame pačiame neperspektyvių darbų rate.


Bet vieną dieną galutinai Majos niurzgėjimo nukankintas vienas jos bičiulis truputį patobulina moters internetinę asmenybę: perdaro feisbuko profilį, prigamina suklastotų nuotraukų (pavyzdžiui, Majos su prezidentu), į CV prirašo išgalvotų darbų. Rezultato ilgai laukti nereikia. Maja pakviečiama darbo pokalbiui į prestižinę finansų kompaniją, įsikūrusią prašmatniajame Manhetene!


Sužavėti Majos įdirbio ir karjeros (žinoma, išgalvotos), firmos vadovai pasamdo ją verslo konsultante. Majos darbas – užtikrinti, kad įmonės derybos su stambiu Kinijos investuotoju pasibaigtų sėkme. Kai kurie Majos draugai ir artimieji mano, kad šis pokštas nuėjo per toli ir moteris turėtų nešti muilą, kol neprisidirbo kaip reikiant. Tačiau pati Maja įsitikinusi, kad gali pateisinti jai parodytą pasitikėjimą. Nes kartais norint pagaliau pagauti savo laimės paukštę reikia, kad nors kažkas tavimi patikėtų. Ir suteiktų gyvenime antrą šansą.


Svajonių išsipildymo magija alsuojantis komedijų meistro režisieriaus Peterio Segalo ANTRASIS ŠANSAS į Lietuvos kino teatrus atkeliauja gruodžio 14 d., tad gruodžio 13 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą turi nepakartojamą progą šį filmą pamatyti pirmoji anksčiau nei kiti!


► DAUGIAU INFORMACIJOS apie gruodžio COSMO kino vakarą sužinok ČIA.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis