3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gruodžio mėnesį

Magiškasis gruodžio mėnuo vieniems padovanos taip ilgai lauktas permainas, kitiems - meilę ir romantiškus jausmus. Štai 3 Zodiako ženklai, kurių laukia labai malonios permainos!


Shutterstock


VANDENIS


Gal pastarasis laikotarpis ir nebuvo iš lengviausių, bet už tavo pastangas bus dosniai atsilyginta. Ir padėkoti už tai gali žavingajai Venerai, įžengusiai į tavo šlovės zoną gruodžio 2 dieną. Ką tau dovanoja Venera? Energiją, vidinį žavesį ir pasitikėjimą savimi, o tai - 3 drambliai, ant kurių į tavo gyvenimą atkeliauja sėkmė. Atsipalaiduok ir mėgaukis gyvenimu - dabar tam pats tinkamiausiais laikas. O besimėgaudama, žiūrėk, atrasi ir kažką naujo, labai jaudinančio ir ilgalaikio. Aha, kalbame apie širdies reikalus! 


VĖŽYS


Shutterstock


Tavo gyvenimas pastaruoju metu buvo panašus į nesibaigiančią dėlionę - jei vienoj vietoj viskas gražiai susiklijuoja, kitoj pradeda trūkti gal ir mažutės, bet labai svarbios detalės. Dabar gali šiek tiek atsipūsti, nes jau nuo mėnesio vidurio tavo gyvenime turėtų atsirasti daugiau aiškumo. Ir už tai visai ne likimui dėkoti reikės, o sau pačiai - greičiausiai pasieksi tą tašką, kai norėsis giliai įkvėpti ir sudėlioti viską į savas lentynėles. O tuomet - kaip akmuo nuo širdies! Tikrosios permainos turėtų ateiti nuo gruodžio 22 dienos, kai prasidėjusi pilnatis ims skleisti savo magiškas galias. Tavo gyvenimui jos gali padovanoti labai artimą žmogų. 


SKORPIONAS


Shutterstock


Ir kas gi ta laimingoji, kuriai taip sekasi? Teigiamas permainas turėtum pajusti jau pačioje mėnesio pradžioje, nes gruodžio 2 dieną į tavo ženklą žengia Venera. Užtikriname, žavesio tau tikrai netrūks, tad tinkamai išnaudok šį savo kozirį ten, kur labiausiai trokšti pokyčių - dabar tau pavaldūs ne tik meilės, bet ir dalykiniai reikalai! Jei jau kurį laiką brandini mintį apie rimtesnes permainas, išlauk antros mėnesio pusės. Gruodžio 22 dieną prasidėsianti pilnatis - palankiausias metas surizikuoti ir priimti drąsius sprendimus. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis