Lietuvių kurtame projekte „Baikerės“ - nusistovėjusius grožio stereotipus laužančios moterys

„Turėdama didelio noro ir drąsos, kiekviena moteris gali būti modelis, nepaisant jos amžiaus, ūgio ar svorio“ - sako „Ingos grožio salono“ savininkė Inga Proc, pristatanti projektą, kuriame savo jėgas išbandė ne tik grožio specialistai, bet ir nusistovėjusių grožio standartų nebijančios moterys.

Dažnam iš mūsų kasdienybė tampa savotiška rutina – darome tai, ką mokame geriausiai, tačiau ilgainiui užstringame savo susikurtoje komforto zonoje, iš kurios išeiti ne visuomet paprasta.


„Dirbdama grožio salone ir stebėdama savo bei kolegių darbą atkreipiau dėmesį, kad kiekviena meistrė turi savo braižą, kuris geriausiai atsiskleidžia gražinant nuotakas jų didžiajai gyvenimo dienai. Šukuodamos ar grimuodamos skirtingas nuotakas, meistrės retai nuo to braižo nutolsta – stilius išlieka tas pats, tik kiekvienai nuotakai parenkamas tinkmiausias variantas. Nuotakos dalyvauja skirtingose šventėse, viena su kita nesusitinka, tad niekas ir nepastebėtų, tačiau jeigu reikėtų ta pačia tema sukurti skirtingus įvaizdžius skirtingoms moterims – viskas nebūtų taip paprasta“ - apie idėją sukurti projektą pasakoja Inga.

Grožio salono meistrės
Grožio salono meistrės
Asmeninio albumo nuotr.

Geriausiai tobulėjame tuomet, kai esame priversti išeiti iš savo susikurtos komforto zonos, kuomet bandome ir atrandame kažką naujo. Toks ir yra pagrindinis šio projekto tikslas – tobulėti.

Projektas „Baikerės“
Projektas „Baikerės“
Asmeninio albumo nuotr.„Tobulėti ir judėti į priekį - tai mano gyvenimo variklis, todėl ir gimė projektas „Baikerės“. Projekte dalyvavusios moterys nėra profesionalūs fotomodeliai. Taip mes siekėme sulaužyti visuomenėje nusistovėjusius moters grožio standartus ir parodyti, kad graži moteris nebūtinai tik jauna, aukšta ir itin liekna. Mūsų modeliais tapo paprastos, bet drąsios merginos, - sako Inga ir dėkoja ne tik šioms žavingoms merginoms, bet ir visai komandai, prisijungusiai prie projekto. - Esu dėkinga visiems, kurie prisidėjo prie mano idėjos įgyvendinimo - Kauno taikomosios dailės mokyklos dėstytojui Raimundui Bulotai ir jo nuostabiems studentams, rūbų dizainerei Daivai Kačinskaitei - Sičkuvienei, baikerių klubui „Motobroliai“, fotostudijos „Shoop studio rental“ savininkei bei Ingos grožio salono meistrėms. Jūs visi nuostabūs, tariu Jums nuoširdų ačiū. Na o mano galvoje jau kirba naujos idėjos, todėl tikrai neužmigsim ant laurų ir toliau tobulėsim“. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis