2018 gruodis: šiomis dienomis laukia emociškai sudėtingas laikotarpis

Kiekvieną mėnesį būna sėkmingųjų ir ne tokių palankių dienų. Siūlome pažiūrėti, kuriomis dienomis gruodžio mėnesį patartina elgtis apdairiau. 

ĮTEMPTOS DIENOS SANTYKIAMS IR DALYKINIAMS REIKALAMS


Gruodžio 6, 7, 15, 16, 21, 22


Šiomis dienomis galimai pastebėsi tarsi be priežasties padidėjusią įtampą, trintį darbiniuose ir asmeniniuose reikaluose. Bus sudėtingiau susikoncentruoti, tinkamai reikšti savo mintis ar išsakyti susikaupusį nepasitenkinimą - ne vietoje ir ne laiku pasakyti žodžiai gali įžiebti ugnį, kurią vėliau teks ilgai gesinti. Šie įtampos aspektai bus konfliktinio – griaunamojo pobūdžio, o tai sukelia pykčius, nesutarimus, dalykinių santykių nutraukimą, atleidimą iš darbo bei įvairius kitokias materialines problemas. Pergyventi nereikia, tačiau prieš sakydama visuomet pagalvok, ar tikrai verta.


ĮTEMPTOS DIENOS SVEIKATAI IR EMOCINEI BŪKLEI


Gruodžio 3, 8, 26 ir 29


Šiomis dienomis prasčiau gali jaustis turintys silpną imunitetą, sergantys lėtinėmis ligomis, jautrūs oro sąlygoms, taip pat turintys silpną energetinį lauką. Galimai pastebėsi darbingumo sumažėjimą, atsiradusį apatiškumo jausmą, nuovargį. Norint gerai jaustis, būtina įsiklausyti į savo organizmą - neversk savęs daryti to, ko nenori. Jei šiomis dienomis jautiesi prasčiau, tiesiog pailsėk ir skirk laiko sau.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis