Gruodžio mėnesio HOROSKOPAS

Paskaityk, ką gruodžio mėnesiui tau suplanavo žvaigždės!

Šaulys

11 22–12 21

Tavo mėnuo. Visu greičiu pirmyn! Gruodžio 7 d. jaunatis (prasidėsianti jau kitą dieną nuo Merkurijaus pajudėjimo pirmyn) paskatins imtis naujo svarbaus projekto. Nuo gruodžio 20 d. dėl tinkamo Saulės ir Urano kampo tikėkis sėkmės ruožo. Metus baigsi su trenksmu, nes Marsas įžengs į karštąjį Aviną ir pavers tave tikra karaliene.

Tavo metai. Atsibusk! Tavo svajonės gali išsipildyti šimtu procentų. Vasaris dovanos meilę, o balandis ir birželis – keliones į šalis, apie kurias svajojai. Liepą tavo širdžiai artimas projektas pagaliau gali būti įgyvendintas.


JEI ŠAULYS - TAVO VAIKINAS: jis – kompanijos siela. Tačiau tavo adresu siųs neaiškius signalus, tad paklausk jo apie tai tiesiai šviesiai.


Ožiaragis

12 22–01 19

Nėra savo artimiesiems lojalesnio žmogaus nei tu. Tačiau tai nereiškia, kad privalai įgyvendinti kiekvieno jų norus ar šventinio sezono planus. Verčiau surenk ramų ir jaukų vakarėlį pati – tau reikia laiką praleisti gerai, o ne bet kaip. 21 d. į tavo ženklą atkeliauja Saulė – valiooo, galima ir paūžti. O pačioje mėnesio pabaigoje tarp tavęs ir kai ko skraidys rimtos žiežirbos.


JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jis bus lengvai išprotėjęs dėl darbų, renginių ir kitos veiklos. Geriausi vaistai? Tavo glėbys ir ramybė.


Vandenis

01 20–02 18

Šitiek vargo, šitiek darbo? Taip, buvo verta. Gruodžio 2 d. į tavo šlovės zoną grįžta glamūrinė Venera, tad šviečia plaukimo pirmyn periodas. Nesidrovėk ir švęsk, ypač kai tavo bičiuliai užsimanys su tavimi pasilinksminti mėnesiui įpusėjus. Labai teisingai pasielgsi pasirinkusi kelionę per Naujuosius – tave globos kelionių zonoje atsidūręs Marsas.

JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: regis, bus labai gerų naujienų, kurias reikėtų atšvęsti.


Žuvys

02 19–03 20

Darbai nesibaigia? Pagaliau galėsi juos įveikti! Beveik visą mėnesį tavo ženkle bus aistringasis Marsas, kuris suteiks jėgų ir kantrybės baigti užduotis, įgyti naujų žinių. Jau gruodžio pradžioje, kai Saulė stos tinkamu kampu prieš tavo valdovą intuityvųjį Neptūną, užsibrėžk kitų metų tikslus. Gruodžio 20 d. gali apdovanoti save tuo, ko nori, tačiau nepamiršk ir kitų.


JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: darbe jam pasitaikys proga svajones paversti realybe, tad namie jis norės ramiai pailsėti.


Avinas

03 21–04 19

Jei tik susiimsi ir kibsi į darbus, šį mėnesį gali visiems išspardyti užpakalius, nepaisydama net jaunaties, kuri gruodžio 7 d. prasidės tavo nuotykių zonoje, sukeldama nepaaiškinamą nerimą. 31 d. į tavo ženklą atkeliaus tavo valdovas Marsas – metas jungti aukščiausiąją pavarą. Taip nutinka tik kas dvejus metus, tad pasinaudok tikrai magiška galimybe.


JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: mėgaukis kelione su šiuo Ponu Impulsyviuoju, tačiau nepamiršk į ją pasiimti sveiko proto.


Jautis

04 20–05 21

Brangioji, tu pasiekei tikrai gerą vietą. Tark atia / čao/ sayonara stresui – jau gruodžio 2 d. tavo valdovė magnetiškoji Venera įžengs į tavo santykių zoną. 22 d. tavo draugų ir kaimynystės zonoje prasidės pilnatis. Tai – puiki priežastis viešai pademonstruoti teigiamą nusiteikimą švenčių atžvilgiu.


JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jis bus meilus ir dėmesingas – atsilygink jam taip pat ir mėgaukitės šventėmis.


Dvyniai

05 22–06 20

Sveika, gražuole! Tavo dėmesio trokšta visi, tačiau tu baigi paskęsti darbuose. Tau labai pravers ir gyvenimą palengvins gebėjimas klausytis – ir biure, ir už jo ribų. Iki gruodžio 6 d. Merkurijus judės atbulomis, o vėliau, 12-ąją, atkeliaus į tavo santykių zoną. Viskas bus gerai. Reikalai dar labiau pagerės mėnesio pabaigoje, nes tau šaus nepaprasta idėja.


JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: jis nebus itin laimingas ir patenkintas gyvenimu. Apsišarvuok kantrybe.


Vėžys

06 21–07 22

Pagaliau susideda visa dėlionė. Tu tiek stengeisi dėl itin svarbios pergalės darbe! Jauti, kad dar ne viskas gerai? Gruodžio 16-oji – tinkamiausia diena konsensusui su kolegomis pasiekti. Visiškai tikėtina, kad pagaliau sulauksi šviesos toje asmeninio gyvenimo zonoje, kurią iki šiol gaubė tamsa, mat 22 d. tavo ženkle prasidės pilnatis, galinti padovanoti ypatingą žmogų.


JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: leisk jam ramiai pabūti pasipūtusiam ir nelaimingam. Praeis, ir sugrįš.


Liūtas

07 23–08 22

Ateina tavo švytėjimo sezonas. Gruodžio 12-ąją tavo tikrosios meilės zonoje atsidurs Merkurijus. Tai reiškia, kad į tavo duris pasibels romantika, o gal ir tikroji meilė. Tik būk atidi, nes apimta emocijų gali nebesusivaldyti ir išleisti gerokai per daug pinigų. Baigiantis gruodžiui nepraleisk progos užmegzti naudingą verslo ryšį, kuris gali suteikti daug naudos.


JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jis – tarsi AntiGrinčas. Užuot vogęs, dovanos nuostabią šventę. Be abejo, tau.


Mergelė

08 23–09 22

Ateina smagus metas. Iki gruodžio 6 d. tavo valdovas inteligentiškasis Merkurijus judės atbulomis. Gali būti, kad teks perdaryti jau atliktą darbą. Tačiau kai tai sutvarkysi, galėsi ramiai atsipūsti ir atsipalaiduoti su savo mylima kompanija. Kai gruodžio 21-ąją Saulė atkeliaus į Ožiaragį, palik namus ir ištrūk, kur šilčiau.


JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: net jei atrodytų, kad jo dėmesio sulauki mažiau, nesijaudink, mėnesio pabaigoje jis vėl bus tavo.


Svarstyklės

09 23–10 22

Tavo valdovė seksualioji Venera pagaliau baigs judėti atbulomis ir žengs į priekį. Gruodžio 2-ąją ji atkeliaus į tavo finansų zoną. Tai žada vien gera tavo biudžetui, nors gruodį įprastai tik išlaidaujame. 20 d. tavo santykių zonoje susijungę Saulė ir Uranas sėkme papuoš tavo asmeninius santykius. Gali būti, kad atnaujinsi ryšį su kuo nors iš praeities.


JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jis moka elgtis su žmonėmis taip, kad kiekvienas šalia jo pasijustų ypatingas, tačiau tau jis dovanos dar ypatingesnių jausmų.


Skorpionas

10 23–11 21

Na, ką mes galime pasakyti – tik pasveikinti sulaukus fantastiško etapo. Gruodžio 2-ąją į tavo ženklą įžengia Venera, todėl visus žavėsi ir visi norės būti tavo draugai. Tai bus tikrai magiškas periodas. Mėnesio pabaigoje rekomenduojama pakeliauti – jei ne kur nors egzotiškiau, tai bent išbandyti ką nors nauja savo mieste. Magiška bus ir gruodžio 22-osios pilnatis, per ją nutiks kas nors gera.


JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jūsų ryšys stiprus, tačiau jei jauti pavydą, kankiniesi be reikalo. Jis – tavo, tik tavo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis