Trečiadienio horoskopas: pats metas žengti pirmą žingsnį link savo svajonių

Astrologinė prognozė lapkričio 21-ajai, trečiadieniui

Lapkričio dvidešimt pirmoji, trečiadienis - 325-oji metų diena (trečioji 47-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 40 dienų.


Savo vardadienius šiandien švenčia Alberta, Albertas, Eibara, Eibaras, Eibarė, Eibartas, Eibutas, Eibutė, Eigarda, Eigardė, Gomantas, Gomantė, Govartas, Govartė, Honorijus, Ifigenija;


rytoj: Cilė, Cecilija, Cecilijus, Cecilius, Cilas, Cilė, Dargintė, Laimutis, Steikintas, Suvaidas, Suvaidė, Suvainas, Suvainė;


poryt: Adelė, Doviltas, Klemensas, Liubartas.


************ 


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.58, leidžiasi 16.10. Dienos ilgumas - 08.12.


Šiandien - septintoji Mėnulio priešpilnio diena.


Saulė Skorpiono ženkle.


***************


Protingos mintys:


„Leisk kitam laisvai pasisakyti, jei nori išgirsti tiesą“ (P. Siras).


***************


AVINAS. Pats laikas iki galo sutvarkyti vieną reikalą, kurį jau seniai atidėliojate. Tačiau gali būti ir taip, kad galvosite vien apie pramogas bei malonumus. Jauskite saiką. 


JAUTIS. Šiandien jums turėtų pakakti ir energijos, ir sėkmės. Galite sukaupti reikiamos informacijos, atnaujinti ar užmegzti pageidaujamus ryšius, gauti naudos iš komercinių operacijų, sandorių. 


DVYNIAI. Neblogas metas ieškoti dingusių daiktų, dokumentų. Neliūdėkite, jeigu jaučiate dėmesio stoką iš artimų žmonių. Pamėginkite patys kam nors būti reikalingi. Socialinei veiklai, meninei kūrybai ši diena turėtų būti palanki.


VĖŽYS. Šiandien galite susitikti su žmonėmis, kurių seniai nematėte. Šie susitikimai, pokalbiai gali padėti geriau susivokti situacijoje, gal net pakeisti kai kuriuos planus. Įmanomas sporto renginys, varžybos ar pan.


LIŪTAS. Galite gauti preliminarų pasiūlymą, susijusį su darbu, arba pakvietimą į visuomeninį renginį, pristatymą ar pan. Jeigu liks laiko, pravartu užsiimti buities, ūkio darbais.


MERGELĖ. Palankus metas kelionėms, susitikimams su užsieniečiais, kultūrinių renginių, tarptautinių seminarų organizavimui ir pan. Neseniai užmegztos pažintys, diskusijos pasirodys gana vertingos. Galite gauti žinią iš užsienio.


SVARSTYKLĖS. Tiktų spręsti skolų, mokesčių, alimentų problemas. Aptarkite jas su antrąja puse. Su kreditoriais galite susiderėti dėl paskolos termino pratęsimo, sutarties sąlygų pakeitimo ar pan. 


SKORPIONAS. Beveik negalėsite nustygti vietoje dėl emocijų ar energijos antplūdžio. Galite atrasti tai, ką buvote praradę. Arba tiesiog grįšite prie nebaigtų dalykų, vėl spręsite senas problemas, aiškinsitės tuos santykius, kurie buvo tarsi įstrigę.


ŠAULYS. Tikėtinas susirūpinimas dėl darbo, sveikatos ar asmeninio įvaizdžio. Galite pamėginti palenkti savo pusėn konkurentus arba įveikti varžovus. Jei tik turėsite laiko, pravartu daugiau pasportuoti, pajudėti.


OŽIARAGIS. Šiandien laukia įkvėpimas kūrybinės sferos žmonių bei mėgstančių lošti, žaisti, auklėjančių vaikus. Tikriausiai išleisite pinigų, pirkdami daiktus, kurie gali palengvinti darbą, suteikti komforto, padėti sportuoti ir siekti rezultatų. 


VANDENIS. Nebloga diena, gana sėkmingai tvarkysite nuosavybės reikalus, tačiau labiausiai rūpės kasdieniai reikalai, asmeninė erdvė, artimiausi žmonės. Nepageidausite viešumo, renginių, oficialių susitikimų. 


ŽUVYS. Miklus bus jūsų liežuvis, tad tiktų bendrauti, derėtis, reklamuotis, flirtuoti. Gali būti, kad šiandien sulauksite giminaičio, draugo, gerbėjo žinios ar vizito. Neblogas metas pasimatymui, viešnagei.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis