Vestuvinių tortų košmarai: lūkesčiai prieš realybę

Tortas - svarbiausias vestuvių gardėsis, tai ne tik stalo puošmena, nuostabaus skonio desertas, bet ir ilgametė tradicija. Deja, ne visoms poroms pasiseka savo vestuvių dieną pasidžiaugti svajonių tortu, neretai ant šventinio stalo nusileidžia tikrų tikriausia katastrofa.

Vieni už vestuvinius tortus moka šimtus ar net tūkstančius, kiti šį kepinį mielai perleidžia pagaminti draugams arba giminaičiams. Tačiau, kad ir kam patikėtum vestuvių torto gamybą, pirma reikėtų pamatyti bent keletą pasirinkto gamintojo darbų. Jei nepasidomėsi ir pasitikėsi aklai, šventės puošmena gali virsti laukuose varnas baidančia baidykle.

Jei iškeptas tortas atrodo fantastiškai, dar nereiškia, kad būtent toks ir pasieks vestuvinį stalą. Vedybų planuotojai viena dažniausių klaidų įvardija norą patiems į šventės vietą atsivežti ištaigingą tortą. Pasirodo, labai dažnai tokie parsivežimai baigiasi katastrofa torto dėžėje. Štai keli pavyzdžiai kepinių, kurie arba iškart atrodė lyg po sprogimo, arba buvo suniokoti kelyje.

A post shared by My Big Day Events (@mybigdayevents) on Oct 23, 2016 at 8:38am PDT


A post shared by Marian (@saylahvie) on Sep 30, 2016 at 2:06pm PDT


A post shared by Lydia Ottem (@camocutie20) on Sep 25, 2015 at 9:29pm PDT


Instagram.com nuotr.

Instagram.com nuotr.

A post shared by Alana's Cake (@alanas.cake) on Apr 11, 2016 at 1:08pm PDT


Instagram.com nuotr.

Instagram.com nuotr.

A post shared by Al DiBartolo (@al_dibartolo) on Jan 24, 2017 at 3:47pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis