Kaip skirtingi Zodiako ženklai reaguoja į problemas

Avinas. Net jei manys, kad problema tikrai rimta, pagalbos į nieką nesikreips ir bandys išdidžiai ją išspręsti vienas.

Jautis. Ramiai viską apsvarstys, apgalvos visus įmanomus „bet“, o tada imsis spręsti problemą. Ją išspręs, bet kada - neaišku.

Dvyniai. Problemą aptars su visais, ką tik sutiks pakeliui. Tuomet pasistengs užkrauti ją ant pečių tam, kuris turės bent įsivaizduojamą sprendimą (pvz. Avinui), galiausiai jei viskas vyks ne taip sklandžiai kaip norisi, pabandys tuo pačiu metu patikėti reikalą dar kam nors: jei nepavyks vienam, gal susidoros kitas?

Vėžys. Pasistengs nekreipti dėmesio į problemą, bet jeigu atsikratyti šios naštos nepavyks, tiesiog imsis darbo ir problemą kaip mat išspręs.

Liūtas. Visiems garsiai praneš, kad problema labai rimta ir rasti išeitį šioje situacijoje bus nelengva. Tuomet pats tą problemą išspręs atmetęs visus aplinkinių pasiūlymus, nusilenks publikai ir išdidžiai pasišalins.

Mergelė. Iš pradžių bus išmušta iš vėžių, tikriausiai kurį laiką gulės lovoje, visiškoje tamsoje, nes prasidės migrena. Galiausiai atsikels, susikaups ir problemą išspręs. Vėliau dar ilgai apie tai kalbės.

Svarstyklės. Bandydamos įsigilinti į problemą atras dar bent dvi kitas problemas. Tuomet nutars, kad visa tai gali palaukti rytdienos, nes šiandien jos nusipelnė atsipalaiduoti ir pasilinksminti (juk negali būti nuolatinėje įtampoje). Besilinksmindamos ras žmogų, kuris problemą išspręs.

Skorpionas. Išklausys, kažką po nosimi paniurnės ir galiausiai pasakys: „Čia ne mano problema. Kieno problema, tas tegul ir sprendžia“. Daugiau pokalbio tęsti neverta.

Šaulys. Greičiausiai prisimins ankstesnes su tuo susijusias ir nesusijusias problemas, begalvodamas nuklys į lankas ir šiek tiek primirš, kad problemą reikia išspręsti. Tikėtina, kad tuo metu tai padarys kas nors kitas.

Ožiaragis. Įvardins 10 kaltininkų, kurie turėtų prisiimti atsakomybę už šios problemos atsiradimą, privers išklausyti litaniją apie tai, ką reikėjo daryti, kad to būtų išvengta. Galiausiai problemą išspręs gana paprastai ir greitai.

Vandenis. Greičiausiai panašią problemą jau bus sprendęs praeityje, todėl įdomumo dėlei susigalvos papildomų problemų ir iššūkių. Jeigu problema naujutėlė - su malonumu tyrinės visas priežastis ir įmanomus kelius.

Žuvys. Tyliai nervinsis ir keiks likimą, kad ir vėl joms nepasisekė. Ieškoti išeities neskubės, greičiausiai iškart nusiteiks, kad problema neišsprendžiama. Bet pagalbos neprašys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis