Nepatikėsi – šie 3 Zodiako ženklai susituokia anksčiausiai

Jeigu kas nors paprašytų atspėti, kuris iš Zodiako ženklų pirmasis neria į rimtus įsipareigojimus, mūsų spėjimas būtų Žuvys. Jos juk tokios švelnios ir rūpestingos! Pasirodo, toli gražu – jausmingosios Žuvytės šiame sąraše užima paskutinę vietą!

Ir kas galėtų patikėti, kad anksčiausiai susituokiančių sąrašo pradžioje puikuosis racionalumu ir šaltu protu išsiskiriantys ženklai – Avinas ir Jautis. Tiesa, link santuokos juos pastūmėja visiškai skirtingi motyvai.


Avinas – iš prigimties temperamentingas ir pasiduodantis savo emocijoms. Šiam ženklui neegzistuoja jokie palauk, o gal vėliau... Jis viską ima čia ir dabar! Ypatingai tai aktualu jaunystės metais, kuomet pasidavęs impulsui Avinas gana dažnai skubotai priima sprendimus. Tad nieko keisto, kad ir besiskiriančių sąrašuose šis Zodiako ženklas taip pat lyderiauja.


Priešingai nei Aviną, Jaučio ženklą į santuoką pastūmėja anaiptol ne spontaniškumas, o priešinga savybė – nuoseklumas. Tvirti Jaučiai visuomet turi gana aiškią gyvenimo poziciją ir planą, pagal kurį gyvena. Tad ir santykiuose jie nemėgsta blaškytis – susipažino, padraugavo, susituokė ir kartu gyveno. Štai ir istorijos pabaiga. Skirtis Jaučiai neskuba, bent jau ne savo iniciatyva.


Trečioje vietoje – Dvyniai. Tiesą sakant, mūsų tai per daug nenustebino. Šiam Zodiako ženklui visas gyvenimas – nesibaigianti karuselė. Tad ir santuoka dažniausiai tampa dar vienu įsimintinu nuotykiu. Ar ilgam? Hmm... Kaip kada. Išduosime tau paslaptį, kurią Dvyniai su mielu noru nutylėtų: šį Zodiako ženklą tikrai rasime tarp tų, kurie linkę įsipareigoti ne vieną kartą. O ką? Gyvenimu juk reikia mėgautis!


Smalsu, kokias vietas pasidalino likę Zodiako ženklai? Tuomet apie kiekvieną labai trumpai!


4 vieta – Vėžys. Šis Zodiako ženklas labai aiškiai žino, su kuo nori kurti šeimą. Suradęs tinkamą antrąją pusę laiko veltui netempia.


5 vieta – Liūtas. Nemėgstantys įsipareigoti, bet puikiai suprantantys, kad sėkmingos partijos praleisti neverta.


6 vieta – Mergelė. Įprastai turi tik kelis rimtus partnerius per visą gyvenimą, mat su bet kuo tikrai nesusideda.


7 vieta – Svarstyklės. Ištekėtų gal ir anksčiau, bet susiruošusios šiam žingsniui greičiausiai persigalvoja. O kol galvoja, jau ir simpatija nauja atsiranda.


8 vieta – Skorpionas. Atrodo toks išrankus... O iš tiesų tiesiog ieško stiprios ir protingos antrosios pusės.


9 vieta – Ožiaragis. Tuokiasi tik tada, kai žino – čia ir yra TA meilė. Dažniausiai iniciatyvą parodo pats.


10 vieta – Šaulys. Neturi nieko prieš santuoką ir įsipareigojimus, bet nemato reikalo skubėti. Tad dažniausiai laukia postūmio iš antros pusės.


11 vieta – Vandenis. Turbūt pats pragmatiškiausias ženklas iš visų Zodiako ženklų. Santuoka apskritai nelabai tiki, tad jei žengia šį žingsnį – tik dėl antros pusės.


12 vieta – Žuvys. Mėgsta švelnumą ir rūpestingumą, bet nelabai nori įsipareigoti. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis