Išskirtinės išvaizdos mergina, laužanti visus mados pasaulio stereotipus

Drąsi, iššūkių ir visuomenės sukurtų standartų nebijanti moteris. 28 metų Melanie Gaydos turi įgimtą itin retą genetinį sutrikimą (angl. ectodermal dysplasia), kuris sutrikdo dantų, kremzlių, nagų ir net mažų kaulų augimą. Melanie atrodo ne taip, kaip dauguma jos amžiaus merginų ir neslepia, kad būti kitokia šioje visuomenėje - nelengva užduotis. Vis tik pasiduoti ji neketina - prieš ketverius metus Melanie persikraustė į Niujorką ir pradėjo modelio karjerą.

Pamatęs skelbimą, kuriame ieškoma „unikalių žmonių“, Melanie vaikinas paskatino sudalyvauti ją atrankoje, kurioje išskirtinė mergina buvo pastebėta ir pakviesta filmuotis „Rammstein“ muzikiniame klipe.

„Žmonės jaustųsi geriau, jeigu turėčiau dantis, tačiau aš pati taip nesijaučiu. Aplinkiniai manęs teiraudavosi, kaip aš valgau neturėdama dantų. Ką gi... kojų neturintys žmonės bėga maratonus. Viskas priklauso nuo tavo požiūrio ir suvokimo. Geriau jaučiuosi būdama savimi, be jokių patobulinimų. Galbūt kiti mano, kad esu nepilnavertė, bet tikriausiai tik dėl to, kad jie negali įsivaizduoti, kaip galima gyventi kitaip. Man netrūksta dantų, nes aš jų niekuomet ir neturėjau“ - pasakoja Melanie.

Nors modelių pasaulyje Melanie atpažįstama, savo karjerą mergina vertina su atsargumu ir tikina, kad pokyčiai į mados pasaulį ateina labai lėtai. Vis tik modelio darbas turėjo didelę įtaką merginos pasitikėjimui savimi: „Neabejotinai pradėjau labiau pasitikėti savimi ir geriau jaučiuosi būdama savimi. Nustojau nešioti perukus. Išmokau priimti tikrąją save. Esu stipresnė ir laimingesnė".

A post shared by Melanie Gaydos (@melaniegaydos) on Feb 11, 2017 at 5:10am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis