3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis lapkričio mėnesį

Lapkričio mėnuo daugumai Zodiako ženklų bus gana permainingas – vidiniai poreikiai gali nesutapti su esama realybe, todėl jau link mėnesio pabaigos kils noras sustoti ir gerai pagalvoti, ar ta linkme tu eini. Vis tik šie trys Zodiako ženklai galės lengviau atsipūsti.

ŠAULYS


Reikalai gerąja linkme turėtų pajudėti lapkričio 8 dieną, kuomet į tavo ženklą sugrįš Jupiteris, saugosiantis tave ne tik šį mėnesį, bet ir visus 2019 metus. Tad dabar kaip niekada tinkamas metas pasinaudoti Jupiterio apsauga: bandyk įgyvendinti ambicingiausias idėjas, daugiau svajok ir nebijok tų svajonių siekti. Jei jau kurį laiką galvojai apie gyvenimo permainas, pats laikas surizikuoti.


DVYNIAI


Mėnuo, skirtas tikrajam tavo asmenybės atsiskleidimui. Jei iki šiol stengdavaisi prisitaikyti prie aplinkinių, dabar metas keisti savo strategiją ir nebijoti garsiai sakyti savo nuomonės ir pastovėti už savo idėjas. Nepergyvenk, kad kai kurie žmonės gali tavęs nesuprasti. Svarbiausia būti pastebėtai tų žmonių tarpe, kurie gali turėti lemiamos įtakos tavo ateities perspektyvose. Elkis natūraliai ir nebijok būti savimi – gali būti, kad būtent tos savybės, kurias kartais bandai prislopinti, tau atneš sėkmę. Ypatingos sėkmės dienos – nuo lapkričio 22 iki 24.


LIŪTAS


Mėnesio pradžioje norėsis komforto ir jaukumo, šiek tiek atsipūsti ir pasimėgauti ramybe. Jei norisi, tuomet leisk sau pailsėti ir nieko neveikti! Vidinės permainos ateis jau lapkričio 7 dieną, kuomet mėnulio jaunaties įkvėpta pagaliau pajusi prabudusias ambicijas ir norėsi veikti. Tad link antros mėnesio pusės reikėtų pastūmėti save judėti į priekį ir padaryti tai, ką iki šiol atidėliojai. Kalbame ne apie menkas smulkmenas, o apie grandiozinius pokyčius – nauji namai, nauji darbai... Tu juk geriau žinai, kokiems pokyčiams atėjo metas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis