Prognozė 2019 Kiaulės metams pagal kinų kalendorių

Trumpasis 2019 metų horoskopas - sužinok svarbiausius dalykus, kurie šiais metais tavęs laukia.

Jei nežinai, kokiam ženklui priklausai pagal gimimo metus, susirasti gali žemiau esančioje lentelėje, o tuomet skaityk savo astrologinę prognozę 2019 metams.Beždžionė

Sėkmė turėtų pradėti šypsotis jau metų pradžioje. Greičiausiai, ims spręstis ilgai užsitęsę ar tavo gyvenime labai reikšmingi klausimai. Artėjant antrajai metų pusei teks labiau susikaupti ir imti kontrolę į savo rankas.


Gaidys

Kad ir kaip kartais norėtųsi šokti aukščiau bambos, dabar ne pats geriausias laikas rizikuoti. Kur kas naudingiau užimti tvirtas pozicijas ir nepaleisti to, ką jau turi.


Šuo

Panašu, kad 2019 metais būtent tavo ženklas bus fortūnos numylėtinis. Finansinėje srityje turėtų sektis ypatingai gerai, o štai santykiuose geriau nesiardyti ir visur ieškoti kompromisų.


Kiaulė

Tai tavo metai, vadinasi, bus gerai! Dosnumas trauks pinigus, meilę ir sėkmę, todėl ateinančiais metais pamiršk egoizmą ir stenkis kuo daugiau padėti kitiems.


Žiurkė

Tavo ženklui tai bus augimo metai visomis prasmėmis. Laukia daug permainų ir, panašu, viskas eisis tik geryn tiek santykių, tiek finansų srityse.


Jautis

Ateinančiais metais nusimato daug svarbių gyvenimiškų pamokų. Labai tikėtina, kad būtent 2019 Kiaulės metai tavo ženklui taps kertiniais, kuomet pagaliau pavyks suprasti, kuriuo gyvenimu keliu tau reikėtų eiti.


Tigras

Tavo ženklui 2019 metai - galimybių ir pasiekimų laikas, todėl pakaks miegoti ir laukti, kol permainos ateis pačios. Reikės veikti aktyviai ir kartais net akiplėšiškai, bet tikslas bus to vertas.


Kiškis

Auksinė Kiaulytė ateinančiais metais leis tau šiek tiek atsipūsti ir pailsėti. Nenusimato rimtų permainų ar nuopolių, todėl galėsi ramiai mėgautis gyvenimu.


Drakonas

Teks pasitelkti savo prigimtinę išmintį - metai laukia ne patys lengviausi, su tam tikrai iššūkiais ir kliūtimis. Tikėtina, kad teks spręsti ne savus, o svetimus rūpesčius. Tačiau jau antroje metų pusėje įtampa pradės slopti, o metų pabaiga gali padovanoti netgi labai malonių pokyčių.


Gyvatė

Tau 2019 metai - tai pradžia. Pradėk juos atvira širdimi ir leisk gyvenimui tekėti sava vaga, atnešant tik pačias maloniausias permainas.


Arklys

Laukia konkurencingi metai. Gali tekti pakovoti už savo vietą po saule, tačiau tavo atveju geriausia pozicija - gebėjimas išlaikyti racionalų protą. Lik savo vietoje, tuomet niekam nepavyks jos užimti.


Ožka

Laukia įspūdžių kupini metai. Idealus laikas keliauti, ieškoti, atrasti ir nerti stačia galva į permainas. Kad gyvenimas susidėliotų, kartais reikia viską paleisti iš savo rankų. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis