Nauja lietuvių muzikos grupė „Ӧsom“ pristato pirmąją savo dainą

Duetas Aistė Tomkevičiūtė ir Donatas Kelmelis susibūrė į muzikinį projektą „Ӧsom“. Po daugybės kūrybinių eksperimentų ir bendro skambesio paieškų, grupė pristato pirmąjį elektroninės muzikos kūrinį, kuriuo skelbia savo muzikinio judėjimo pradžią.

„Pagrindinė idėja - kurti mums artimą stilių. Projekto idėją auginame jau metus. Kartu kūrėme, ieškojome ir tobulėjome, tad dainos „Forest“ debiutas mums yra labai svarbus” - teigia muzikos kūrėjas D.Kelmelis. „Itin kritiškai vertiname save, visuomet ieškome ką galėtume patobulinti, o šis procesas kūrėjui gali niekada ir nesibaigti… Tad be galo džiugu pagaliau visiems parodyti tai, prie ko taip ilgai ir nuoširdžiai dirbome” – sako dueto vokalistė A.Tomkevičiūtė. 


„Forest” – tai daina ne tik apie pasiklydusius jausmus, joje slypi šiuolaikinio, gyventi skubančio žmogaus jausmų ir vertybių praradimai. Tik miške gali šaukti „Auu!” , o tai man primena vaikystėje praleistą laiką su seneliu, kuris veždavosi mane grybauti ar uogauti. Aš dažnai nuklysdavau, o kuomet nerasdavau senelio motociklo, imdavau šaukti - „Auu, seneli, kur tu?”. Dabar tai virto daina - brangaus žmogaus ieškojimą miške perkėliau į muziką. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis