Finansinis 2019 metų horoskopas Žemės ženklams: Ožiaragiui, Jaučiui ir Mergelei

2019 metų horoskopas Jaučiui / 2019 metų horoskopas Mergelei / 2019 metų horoskopas Ožiaragiui

Žemės stichijos atstovai - Jautis, Mergelė ir Ožiaragis - žemiški tikrąja ta žodžio prasme. Nemėgstantys be reikalo fantazuoti ir gyventi iliuzijose, kartais netgi per daug pragmatiški ir racionalūs. 


Norint kažką pasiekti, reikia ne kalbėti, o veikti - tokiu devizu visose gyvenimo srityse įprastai vadovaujasi Žemės stichijos ženklai. Būtent dėl to 2019 metais šiems ženklams Kiaulė neturėtų pakišti kojos. Sėkmės trokštančioms Mergelėms reikėtų išlaikyti šaltą protą ir mokėti išlaukti. Jaučiams nieko daryti nereikia - jų stabilumo neišjudins net didžiausi uraganai, o Ožiaragiams kelius į sėkmę nuties jų komunikabilumas ir puikūs derybiniai įgūdžiai. 


JAUTIS


Shutterstock nuotr.


Tavęs gyventi tikrai nemokysime - priešingai, galėtume ir patys pasimokyti. Finansų srityje viskas turėtų būti stabilu - Kiaulės metai apie neįtikėtinas aukštumas neužsimena, tačiau ir nuopolių, regis, pavyks išvengti. Kitaip tariant, tiesiog ramiai pagyvensi. Vis dėlto suklusti reikėtų tiems Jaučio ženklo atstovams, kurie turi sukauptų santaupų - vertėtų pagalvoti apie investicijas, kurios gali atnešti nemažai naudos. 


MERGELĖ


Shutterstock nuotr.


Neskubėk ir būsi pirmas! Būtent šis posakis taikliausiai apibūdins tavo situaciją ateinančiais 2019 metais. Niekam nieko nereikia įrodinėti - kada ateis metas, būsi pastebėta. Tad tiesiog nenukrypk nuo savo kurso ir daryk viską taip pat nepriekaištingai, kaip visuomet. 2019 metai tavo Zodiako ženklui žada gerokai padidėjusias pajamas. Galėsi pasidžiaugti pagerėjusia finansine situacija, tačiau pinigai kišenėje ilgai neišsilaikys - greičiausiai investuosi juos į senai planuotus pirkinius ar ateities perspektyvas. Racionaliai viską apgalvok, per daug nerizikuok ir tavo strategija ateityje turėtų duoti dar daugiau pelno. 


OŽIARAGIS


Shutterstock nuotr.


Jau dabar pradėk kurti aiškų veiksmų planą ateinantiems metas ir užkariauk aukščiausias finansines viršūnes. Panašu, kad Ožiaragiams ateinančiais Kiaulės metais nesutrukdys jokios kliūtys. Tiesa, su viena sąlyga: savo tikslų reikia siekti pasitelkiant įtikinėjimo meną ir derybinius įgūdžius, kurių tau tikrai netrūksta. Bandymai išlaužti uždarytas duris savo ragais vargu ar padės, tad kur kas protingiau bus tiesiog pasibelsti - durys bus atidarytos. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis