Spalio mėnesio HOROSKOPAS visiems Zodiako ženklams

Spalio mėnesio horoskopas jau čia! Paskaityk, kokios permainos laukia tavo gyvenime.

SVARSTYKLĖS

09 23-10 22

Varyk, mieloji! Maža to, kad į tavo ženklą įžengia Saulė, – dar meilės ir malonumų zonoje karaliaus atkaklusis Marsas. Tu spinduliuosi pozityvią energiją, tik atsargiai leisk pinigus. O geriausia būtų šį mėnesį išvis nieko nepirkti.

TAVO METAI. Gyvenimas ne eis, o bėgs! Reikalai reikaliukai niekaip nesibaigs, tačiau patirsi tikrai įspūdingų, džiugių permainų ir namie, ir darbe. Jei nesi patenkinta santykiais su antrąja puse, apsvarstyk galimybę sausį sukti skirtingais keliais. Gegužę gali sutikti Tą Tikrąjį, o liepą pradėsi naują nuostabų romantiško gyvenimo skyrių. 


JEI SVARSTYKLĖS - TAVO VAIKINAS: JJis nesijaus tikras dėl tavo jausmų, tad nekankink – parodyk, ką jam iš tiesų jauti.


SKORPIONAS

10 23–11 21

Prisisek saugos diržus – regis, artėja lemtingas meilės posūkis. Spalio 5-ąją Venera pajudės atbulomis ir suteiks tau jėgų pagaliau baigti santykius, kurie kėlė vien nemalonių jausmų. Meilei palankiausias metas nuo 23 dienos, kai į tavo ženklą atkeliaus Saulė. Beje, tuo pat metu horizonte gali pasirodyti ir žmogus iš praeities.


JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: būk pasirengusi, nes jis nuolat galvoja apie tave ir planuoja kai ką svarbaus.


ŠAULYS

11 22–12 21

Ruoškis – ateina smagus metas! Tačiau pirmiausia turi baigti, ką pradėjusi, galutinai atsikratyti to, kas nebereikalinga. Jei dvejoji, skambink draugei ir klausk patarimo, kaip elgtis. Jos patirtis pravers. Apskritai tai bus bendravimo mėnuo, tačiau 8 dieną, per jaunatį, laiką leisk ramiau. Mėnesio pabaigoje lauk džiugių naujienų darbe. Gal ir ne to būsi laukusi, bet vis tiek bus gerai.


JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jis bus toks patiklus, kad gali užkibti ant apgavikų kabliuko.


OŽIARAGIS

12 22 – 01 19

Pasirengusi darbams? Į tavo šlovės ir sėkmės zoną įžengusi Saulė spalio 11-ąją stos prieš Plutoną. Ką tai reiškia? Metas imtis veiklos, nes tai gali reikšti ir naują svarbų projektą, ir karjeros permainas. Nesileisk užvaldoma streso – spalio pabaigoje, nuo 24 dienos, kai tavo meilės ir malonumų zonoje įvyks pilnatis, kvėpuoti taps lengviau.


JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jis iki ausų skęs darbuose, tačiau netrukus grįš į tavo glėbį.


VANDENIS

01 20–02 18

Sveikiname, išmušė tavo aukso valanda! Pirmą spalio pusę leiskis į kelionę – ji gali visą tavo gyvenimą pakreipti nauja vaga, nes tuo metu tavo ženkle Venera susidurs su drąsiuoju Marsu. Paskutinė spalio savaitė – vienos palankiausių dienų šiais metais. Nesileisk išmušama iš pusiausvyros, ir mėnesio pabaigoje galbūt pasieksi ką nors labai svarbaus.


JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: jis bus energingas, gerai nusiteikęs ir dėmesingas. Džiaukis ir tu,


ŽUVYS

02 19–03 20

Ramiau, brangioji. Leisk savo mintims nešti tave į netikėčiausias svajones, o širdį laikyk atvirą. Šiuo metu Venera nuo tavęs nusisukusi, ir tai gali padėti viską pamatyti naujoje šviesoje. Spalio 8-osios jaunatis – proga tau baigti besikartojančią dramą iš praeities. Tik tada galėsi pasinaudoti didžiulėmis galimybėmis, kurios tavęs laukia.


JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jis bus be nuotaikos ir liūdnas. Gal suorganizuok judviem kokią mini išvyką?


VĖŽYS

06 21–07 22

Įsiklausyk į savo jausmus ir emocijas, tačiau prieš elgdamasi taip, kaip liepia širdis, stabtelėk ir gerai pagalvok. Spalio 11-ąją Saulė stos prieš Plutoną ir sukels norą keisti tempą darbe ir namie. Įveik šį etapą, o tada, spaliui baigiantis, jau galėsi ramiai atsipūsti ir mėgautis meile, nes Saulė pūs į vieną dūdą su meilės planeta Venera.


JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: šiuo metu jam reikia dėmesio, lepinimo ir supratingumo.


AVINAS

03 21–04 19

Mintyse – vien meilė ir jausmai? Taip yra dėl to, kad tavo santykių zonoje susigrūdo visas būrys planetų. Nenustebk, jei spalio pradžioje pasikeis tavo santykių tikslai, nes meilės planeta Venera pajudės atbulomis. Mėnesiui įpusėjus galimas karjeros nušvitimas. Mėnesio pabaigoje nesišvaistyk pinigais.


JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: nesisielok, kad jis visiškai tave pamiršo. Taip nėra. Jis tikrai parodys, kad tu jam rūpi.


LIŪTAS

07 23–08 22

Pagaliau tavo pastangas vainikuos sėkmė! Tu tuo pat metu doroji kelias užduotis, lakstai kaip išprotėjusi ir dirbi it jautis. Pagaliau tau už visa tai bus atlyginta, ir tu pasijusi kaip devintame danguje. Spalio 23-iąją į tavo šeimos zoną įžengs Saulė, todėl atmosfera gali kiek įkaisti. Pasistenk išlikti rami. Svarbių profesinių naujienų lauk mėnesio pabaigoje.


JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: visas jo laikas užimtas, visa energija skiriama ne tau, tačiau pakentėk, tai netruks ilgai. Pasinaudok pertrauka ir skirk laiko sau.


JAUTIS

04 20–05 21

Ruoškis – ateina geras metas. Tavo valdovė magiškoji Venera spalio 5-ąją pajudės atbulomis tavo santykių zonoje, tad daug vilčių kėlę ir aistra kibirkščiavę santykiai gali priblėsti, tačiau ilgai liūdėti neteks – kažkas iš praeities vėl trokšta pasibelsti į tavo širdį. Ypač geras laikas – paskutinė mėnesio savaitė. Lauk malonių staigmenų.


JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: šį mėnesį jis elgsis ypač pavyzdingai ir gražiai.


MERGELĖ

08 23–09 22

Kalbant apie žvaigždes... Brangioji, tu būsi viena iš jų. Spalio 8-ąją tavo finansų zonoje prasidės jaunatis, ir svarbiausi taps darbas bei karjera. Ten tu šviesi ir spindėsi. Tempas sulėtės mėnesio viduryje, tačiau tu ir toliau būsi nenustelbiama. Svarbiausia – būk pasirengusi improvizuoti, ir viskas eis kaip iš pypkės.


JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jis bus meilus ir pasirengęs tave dar maloniau nustebinti.


DVYNIAI

05 22–06 20

Toks amerikietiškų kalnelių mėnuo. Darbe tikėtini stresas ir nervai. Antra vertus, jau spalio 8-ąją dėl flirtą mėgstančių Svarstyklių ženkle įvyksiančios jaunaties gali sutikti ypač žavų žmogų. Šis įvykis suteiks jėgų įveikti visas kilsiančias problemas. Pačioje mėnesio pabaigoje kliaukis intuicija – tavo svajonių ir nuojautos zonoje Venera stos prieš Uraną ir suteiks aiškumo.


JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: jam reikėtų balanso – ir gerai praleisti laiką su tavimi, ir pabūti vienatvėje. Tai abiem bus į naudą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis