8 geriausi filmai, kuriuos verta pamatyti

Šį kartą pristatome tau įdomius, intriguojančius ir įtraukiančius Kanų kino festivalio filmus, kuriuos verta pamatyti.

You Were Never Really Here

Šiais metais režisierei Lynne Ramsay nepavyko laimėti Auksinės palmės šakelės, kuri atiteko filmui „The Square“, tačiau ji gavo apdovanojimą už geriausią scenarijų. O aktorius Joaquin Phoenix laimėjo geriausio aktoriaus apdovanojimą už buvusio karininko vaidmenį. Jo herojus buvo pasamdytas gelbėti įtakingo politiko dukterį, pakliuvusią į sekso vergiją.

The Meyerowitz Stories

Haroldas Meyerowitzas (aktorius Dustinas Hoffmanas) buvo ne pats geriausias tėvas, palikęs savo vaikams nemažai nuoskaudų. Haroldas - neišgarsėjęs skulptorius, kurį visuomet labiau domino kūryba, nei šeima. Tačiau jo parodos metu susirenka visi giminaičiai su nesibaigiančiomis savo problemomis...

Ava

Trisdešimtmetė Ava mėgaujasi atostogomis prie jūros. Sužinojusi, kad neteks regėjimo anksčiau, nei tikėjosi, mergina savotiškai reaguoja į situaciją. Maištinga mergina netgi pasisavina šunį, kuris, pasirodo, priklauso probleminiam vyrukui.

Jeune femme

Debiutinis Léonor Serraille filmas apie Paulą (aktorė Laetitia Dosch), kuri sugrįžta į Paryžių po 10 metų, praleistų Meksikoje. Su kate ant rankų, sudaužyta širdimi ir tuščiomis kišenėmis jai teks pradėti gyvenimą iš naujo.

Okja

Filme pasakojama apie jauną mergaitę, kuri palieka namus ir leidžiasi į kelionę. Didysis pasaulis pasirodo ne visai toks, kokį mergina įsivaizdavo - absurdiškas, pavergtas reklamos ir genetiškai modifikuoto maisto.

Good Time

Kriminalinė drama, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka Robertas Pattinsonas. Jis - bankų plėšikas, kuris iš paskutiniųjų stengiasi padėti savo sergančiam broliui, kurį suėmė policija. Iš banko pagrobti pinigai pažymėti, o ant kulnų jau lipa pareigūnai.

The Killing of a Sacred Deer

Yorgos Lanthimos filmo herojai dažnai pasielgia neįprastai, o visa istorija gali atrodyti tiesiog laukinė. Daktaras Styvenas privertas pripažinti praeities klaidą ir užglaistyti savo kaltę. Itin stiprų vaidmenį atliko Nicole Kidman, vaidinusi daktaro žmoną.

The Beguiled

Sofios Coppola režisuotas filmas pastatytas pagal romaną „A Painted Devil“. Filme pasakojama apie internatinės mergaičių mokyklos auklėtines, kurios miške randa sužeistą kareivį. Atsiradęs tarp jaunų merginų, jis sužadina slapčiausius jų norus ir nutaria, kad gali jomis manipuliuoti. Tačiau situacija ne visai tokia, kokios jis tikėjosi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis