Finansinis 2019 metų horoskopas Ugnies ženklams: Avinui, Liūtui ir Šauliui

2019 metų horoskopas Avinui / 2019 metų horoskopas Liūtui /2019 metų horoskopas Šauliui

2019 prasidėsiantys Kiaulės metai ir finansinis horoskopas sėkmę žada tiems, kurie nebijo rizikuoti ir įgyvendinti idėjų. Kaip supranti, ant auksinės lėkštelės turtų niekas neatneš, teks pačiai padirbėti! 


Ugnies stichijos atstovai - Avinas, Liūtas ir Šaulys - išsiskiria savo geležine logika, racionalumu ir ryžtingumu. Šios savybės ateinančiais metais bus itin svarbios siekiant naujų aukštumų. Vis dėlto karštą temperamentą teks prislopinti, nes būtent jis gali pakišti koją ir viską pasukti ne pačia geriausia linkme. 


Pirmiausia pagalvok, o jau tuomet daryk - šiuo patarimu 2019 metais vertėtų vadovautis visose gyvenimo srityse, ypatingai kopiant karjeros laiptais. Siūlome paskaityti, kokias permainas tau atneš 2019 metai ir ką tau vertėtų keisti, jeigu nori maksimaliai išnaudoti taupiąją Kiaulytę.


AVINAS


Shutterstock


Ateinančiais metais tau turėtų sektis taupyti, tad puiki proga pakeisti savo strategiją ir atsikratyti įpročio išlaidauti įvairiausioms smulkmenoms. Teks prislopinti savo spontaniškumą ir daugiau paplanuoti, viską strategiškai susidėlioti. Strategijos prireiks ir kalbant apie tolimesnius karjeros planus - naudingų darbinių pasiūlymų turėtų nestigti, tačiau reikėtų pažaboti godumą ir norą gauti vis daugiau. Kiekvieną pasiūlymą vertink ne tik iš finansinės, bet ir iš atsiveriančių galimybių perspektyvos. Nusiteik kaip reikiant padirbėti, išnaudok pasitaikiusias galimybes, o metų pabaigoje galėsi pasidžiaugti reikšmingais rezultatais. 


LIŪTAS


Shutterstock


Tavo Zodiako ženklui daugiausiai dėmesio patartina skirti karjerai. Galimybių aukštam šuoliui netrūks, tad išlaikyk budrumą ir neatsipalaiduok. Ateinančiais metais ypatingai pasitarnaus tavo lyderiavimo savybės - gebėjimas viską sukontroliuoti ir priimti greitus bei ryžtingus sprendimus. Greičiausiai turėsi ne vieną progą parodyti savo pranašumus ir užsidėti dar vieną pliusiuką. Sustiprinus savo pozicijas aplinkinių akyse, ateis metas pagalvoti ir apie aukštesnę kartelę. Labai tikėtina, kad metų pabaigoje visa tai atsipirks - finansinė situacija šoktelės į naujas aukštumas. 


ŠAULYS


Shutterstock


Šauliai turės progą įsitvirtinti naujose pozicijose, tačiau dėl šiltos vietelės teks kaip reikiant pakovoti ir įrodyti savo pranašumą - norinčių būti tavo vietoje nestigs. Todėl dirbti tuo klausimu reikėtų pradėti iš anksto. Formuok savo įvaizdį, nes jis ateinančiais metais suvaidins labai reikšmingą vaidmenį, ir nepraleisk progos parodyti žinias ir gabumus. Sulaukusi naujų galimybių nesiorientuok vien į pinigus - šiuo atveju pirmiausia teks duoti, o tik vėliau gauti mainais. 2019 metais progų atsipalaiduoti pasitaikys mažai, tad nusiteik iš peties padirbėti vardan savo ateities. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis