Ketvirtadienio horoskopas tavo Zodiako ženklui

Mergelės dėl flirto ar neištikimybės gali pakliūti į dviprasmišką situaciją, o Vėžiai sulauks staigmenų - nebūtinai malonių. Paskaityk, ką ketvirtadienio horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

AVINAS. Šiandien nelaukite didelio draugiškumo ir supratimo - visi rūpinsis tik savo reikalais. Verčiau visko nesugadinkite savo netaktu, nesaikingumu. Gali sustiprėti noras rizikuoti. Jeigu tai vyks finansų, verslo srityje, tikėtina, kad kažką sugadinsite.


JAUTIS. Ši diena leis rasti bendrą kalbą su žmonėmis. Vis dėlto emocijų ir prieštaringiausių minčių gali sukelti dominančio asmens poelgis. Pastangos, nukreiptos į mokslą, sportą, meilę, turėtų nenuvilti. Tačiau darbe ar per interviu galimi nesklandumai.


DVYNIAI. Regis, labai nerimausite dėl verslo ar nuosavybės. Galbūt nuostolių patirsite per artimą žmogų. Apgauti gali ir sukčiai. Mokėkite ne tik imti, bet ir duoti. Grąžinkite, kas jums nepriklauso, būkite sąžiningi. Tai išeis į naudą ne viena prasme.


VĖŽYS. Iš draugo ar partnerio galite sulaukti staigmenų. Tai jums nebūtinai patiks, tačiau elgsitės atlaidžiai, kilniai, stebinsite originaliu požiūriu ir argumentais.


LIŪTAS. Stigs noro dirbti, bendrauti, sumažės energijos. Nekokia diena sveikatai, nes didesnė tikimybė patirti staigų kraujotakos sutrikimą, alerginę reakciją, apsinuodyti ir pan.


MERGELĖ. Į dviprasmišką situaciją galite patekti dėl flirtų, neištikimybės, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ar nesąžiningumo, neatidumo versle ir pan. Netgi draugais nederėtų aklai pasitikėti, jei nenorite nesusipratimų, nuostolių.


SVARSTYKLĖS. Nelabai seksis laikytis numatytos darbotvarkės, nes atsiras nenumatytų rūpesčių, pavedimų. Pagrindinė sėkmės sąlyga - darnus bendradarbiavimas su kolegomis. Tačiau gali būti, kad kažko nepasidalinsite ar vieni kitiems neįtiksite.


SKORPIONAS. Šiandien daug bus kalbama apie mokslą, užsienį, keliones, išvykusius pažįstamus, ateities planus. Galite gauti svarbią žinią arba nustebins informacija internete.


ŠAULYS. Kils pagunda smarkiai išlaidauti arba leistis į itin abejotinus nuotykius, aferas. Būkite atidesni su svetimomis vertybėmis, dokumentais. Saugokitės avarinių situacijų ir vagių.


OŽIARAGIS. Šiandien turbūt neišvengsite santykių aiškinimosi, pokalbių, ginčų. Nevenkite jų, bet stenkitės neperžengti etiško bendravimo ribų. Galbūt pavyks išsiaiškinti tai, kas buvo nutylima. Regis, flirtas, romantika gali ypač įpareigoti.


VANDENIS. Nusimato kontaktai su verslininkais. Galbūt gausite žinią, susijusią su verslo aktualijomis, darbo paieškomis. Vis dėlto kai kurių planų įgyvendinimas gali strigti dėl nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių.


ŽUVYS. Jūsų aktyvumas ir kūrybingumas stebins aplinkinius. Galite iškrėsti kažką, kas jums nebūdinga. Talentingai manipuliuosite kitų žmonių jausmais. Kokie bebūtumėte apsukrūs, galite ir patys įkliūti į pavojingas pinkles.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis