Rugsėjo mėnesio HOROSKOPAS

Mergelė

08 23–09 22

Tavo mėnuo. Viskas bus gerai! Tau šaus milijonas įvairiausių idėjų, ir visiems jų reikės. Rugsėjo 10-ąją į tavo detalių zoną atkeliaus Marsas – metas veikti! Laikykis savo tiesų rugsėjo 20-ąją, kai Saulė susijungs su tavo valdovu Merkurijumi. Tinkamas laikas svarbiems praregėjimams arba naujiems santykiams.

Tavo metai. Blizgėjimo darbe laikotarpis. Sakyk „taip“ viskam – su darbu susijusioms kelionėms, susitikimams, renginiams, – ir galiausiai būsi dosniai apdovanota. Gruodį tapsi visiems itin reikalinga, o meilė užplūs pavasarį. Kita vasara bus dar ryškesnė ir smagesnė.

JEI MERGELĖ - TAVO VAIKINAS: jis jausis pakylėtas ir laimingas. Sek jo pėdomis, padėk jam ir pati pradėk skleisti geras emocijas aplinkiniams.


Svarstyklės

09 23–10 22

Net bendrauti linkusioms Svarstyklėms reikia laiko pabūti vienoms. Lįsk tarsi koks vėžliukas į savo kiautą ir ten jaukiai patūnok. Iki rugsėjo 9-osios tavo ženkle karaliaus Venera – gerbėjų neturėtų trūkti. O kai 22-ąją į tavo ženklą įriedės Saulė, pasiruošk atgimti ir pasimėgauti maloniomis staigmenomis.

JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jam reikia tik viena – ramiai leisti laiką namie su tavimi glėbyje.


Skorpionas

10 23–11 21

Rugsėjo 9-ąją į tavo ženklą atkeliauja Venera. Ruoškis susižavėjusių gerbėjų antplūdžiui. Būk atvira patiems įvairiausiems personažams, ir, visiškai tikėtina, jau pirmoje mėnesio pusėje sutiksi tikrai dėmesio vertą žmogų. Mėnesio pabaigoje, 30 dieną, tavo valdovas Plutonas pajudės tiesiai, suteikdamas tau dar daugiau pasitikėjimo savimi.

JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: oooo, kiek meilės jo akyse ir širdyje! Neburbėk, kad dėmesio per daug, – vertink tai.


Šaulys

11 22–12 21

Oficialu: išmušė tavo žvaigždžių valanda. Rugsėjo 9-ąją tavo šlovės ir sėkmės zonoje prasidėjusi jaunatis atvers daugybę galimybių darbe. Tik neskubėk švęsti, kol sandoris bus patvirtintas. Apskritai visas šventes atidėk iki mėnesio pabaigos ir nepamiršk susikviesti visų artimiausių bičiulių.

JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jam turėtų labai pasisekti darbe, tačiau švęsti jis norėtų būtinai su tavimi.


Ožiaragis

Oi, kaip Ožiaragio ženklo atstovėms patinka geras, pozityvus ir naudingas užimtumas! Kaip tik tai ir žada rugsėjis. 10 dieną iš tavo ženklo pasitrauks Marsas, tad tempas kiek sulėtės, tačiau neilgam. Jau 22 dieną į tavo šlovės ir sėkmės ženklą įriedės Saulė, ir viskas vėl užvirs. Jei nori smarkiai išsiveržti į priekį, siek tik ilgalaikių tikslų.

JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: tavo darboholikas dėl krūvio visai pakriko. Ištempk jį bent į trumpą kelionę.


Vandenis

01 20–02 18

Sveikiname, atėjo tinkamiausias metas kloti itin šviesios ateities pamatus. Ypač svarbius sprendimus atidėk iki rugsėjo 10-osios, kai į tavo ženklą atkeliaus Marsas. O iki tol visa galva pasinerk į darbus, kad vadovybė matytų tavo atsidavimą. Į keliones leistis geriausiai tinka rugsėjo 24-ąją, per pilnatį.

JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: ak, jam ir vėl ne ta nuotaika. Reaguok ramiai ir taikiai – jei jis seks iš paskos, vadinasi, viskas gerai.


Žuvys

02 19–03 20

Šiuo metu tavo gyvenimas – romantiška meilės istorija. Pažinties su svajingu žmogumi tikėkis apie 9 dieną. Jei jau turi vaikiną, palauk rugsėjo 20-osios, kai Saulė susijungs su komunikabiliuoju Merkurijumi, ir atsiverk. Ar santykiai verti tavo pastangų, bus aišku jau 24-ąją.

JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: labas, meile! Žvaigždės aiškiai rodo, kad meilės ir romantikos jums netrūks.


Avinas

03 21–04 19

Laukia beprotiškai užimtas mėnuo. Gerai tik tai, kad netrūks ir pozityvių distrakcijų. Pirmiausia tikėtinas projektas, kuriam itin svarbus gebėjimas dirbti su komanda. Gyvenimo tempas kiek sulėtės 10 dieną, kai į tavo sėkmės zoną įriedės Marsas. Tai suteiks laiko gerai apsvarstyti meilės reikalus, o jie klestės.

JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: mėnesio pradžioje jis bus itin išsiblaškęs – reaguok ramiai, netrukus viskas grįš į vėžes.


Jautis

04 20–05 21

Brangioji, nusiteik švęsti ir džiūgauti! Ateina įkvėpimo metas. Rugsėjo 9-ąją į tavo meilės zoną atkeliaus meilės planeta Venera, kuri užlies kūrybingumu ir atvers kelią naujiems ryšiams. Tik nepamiršk skirti meilės ir dėmesio svarbiausiam žmogui – sau.

JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jis šiuo metu kupinas aistros ir idėjų. Viena iš pastarųjų – kaip suteikti visokeriopos laimės tau.


Dvyniai

05 22–06 20

Nekovok su jausmais. Rugsėjį tinka sukti lizdą ir kurti jaukius namus. Jei po tokio ramaus sėdėjimo staiga kiltų noras judėti pirmyn ir ko nors siekti, taip ir daryk. Šis momentas tau palankus. 10 dieną į tavo kelionių zoną įdardės aktyvusis Marsas, tad jei nori atsigauti, ryžkis leistis į kelią.

JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: ponui Susijausminusiajam reikia erdvės ir šiek tiek vienatvės, tačiau vėliau viskas turėtų vykti sklandžiai.


Vėžys

06 21–07 22

Tavo gyvenimas šiuo metu – kaip lėkštė per pietus pas močiutę: viskas virsta per kraštus. Tik nesijaudink. Jei kas ir nepasisektų, lengvai tai sutvarkysi nuo rugsėjo 10-osios. Mėnesio pradžioje daugiau dėmesio skirk socializavimuisi, nes pabaigoje galimas svarbus karjeros pokytis.

JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jo socialinis kalendorius perpildytas. Jei tau tai teikia smagumo, puiku. Jei ne, daryk išvadas.


Liūtas

07 23–08 22

Ne, tu nesapnuoji. Viskas iš tiesų pagaliau pradeda duoti vaisių. Tik susilaikyk nuo bet kokių svarbių žingsnių iki rugsėjo 9-ąją prasidėsiančios jaunaties. Darbo reikalus drąsiai derink su malonumais, tačiau pernelyg neišlaidauk, ypač jei mėnesio pabaigoje planuoji kelionę.

JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jis artėja prie labai svarbaus finišo. Tavo parama jam išties praverstų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis