Sekmadienio horoskopas tavo Zodiako ženklui

Paskaityk, ką šiandien tavo Zodiako ženklui žada horoskopas

AVINAS. Vargins senos problemos, susijusios su pinigais, statybomis, nuosavybe, tačiau tuo pačiu ryškės geri variantai, kaip jas spręsti. Gali atsirasti proga papildomai užsidirbti arba susidoroti su šeiminiais rūpesčiais.


JAUTIS. Jeigu rytą pradėsite netaktiškomis replikomis, ginčais, tolesnė dienos nuotaika priklausys nuo jūsų ir pašnekovų jautrumo. Galbūt nusipurtysite nepatikusius žodžius lyg trupinius ir ramiai įvykdysite savo savaitgalio planą.


DVYNIAI. Nepradėkite didelių ūkio darbų, nes nepajėgsite jų atlikti. Tiktų pasyviai ilsėtis, atgauti jėgas. Juo labiau, kad jausite keistą nerimą, būsite neatsparūs kenksmingoms įtakoms. Ypač rūpinkitės sveikata, higiena, išvaizda.


VĖŽYS. Būsite veiklūs, puikiai jausitės kolektyve, minioje. Tikriausiai nekantriai lauksite kažkokio įvykio arba įdomių naujienų sužinosite iš pokalbių, žiniasklaidos, interneto. Galite užmegzti intriguojamą pažintį.


LIŪTAS. Namų, šeimos reikalai arba kažkokios viešos situacijos gali sukelti nerimo. Nesivelkite į abejotiną veiklą, jei tam nėra būtinybės. Išlaikykite stabilumą ir gerą įvaizdį - tai daug ką lems.


MERGELĖ. Daug kalbų apie globalinius dalykus, ateities planus arba keliones, įspūdžius. O galbūt esate tolokai nuo namų ir jau ruošiatės grįžti. Nežiopsokite, jeigu vairuojate.


SVARSTYKLĖS. Nesitikėkite lengvo praturtėjimo, venkite abejotinų būdų populiarumui pelnyti. Stiprinkite saitus su artimais žmonėmis, vaikais. Atiduokite skolas, jei esate įsiskolinę, užmirškite senas skriaudas.


SKORPIONAS. Kokia bus naktis, koks rytas, nuo to priklausys ir dienos kokybė. Jeigu sau ir kitiems nesugadinsite nuotaikos, galėsite ir patys džiaugtis. Svarbiausia, taktiškai bendraukite su artimaisiais, partneriu.


ŠAULYS. Jeigu sveikata leis, šiandien nenustygsite be darbo. Reikia ar nereikia, kažką tvarkysite, remontuosite, meistrausite, konservuosite ar kt. Tikėtini ir nepigūs pirkiniai.


OŽIARAGIS. Gerai praleisite laiką su patraukliais jums žmonėmis. Galbūt susidomėsite kažkokia veikla ar negirdėta informacija. Parodykite inciatyvą, jeigu trokštate su kažkuo susipažinti, paskirti pasimatymą.


VANDENIS. Dėl kitų žmonių nenoro jus suprasti, toleruoti galimi emociniai sutrikimai. Kad prisitaikytumėte, teks tam tikra prasme perorientuoti save, keisti savo įpročius ar polinkius.


ŽUVYS. Būsite nusiteikę giminių susibūrimams, pobūviams, viešnagėms pas draugus. Lengvai megsite reikalingus ryšius, darysite įtaką kitiems. Nusimato pasimatymas arba vakaras su kompanija. Galima gera naujiena.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis