5 klausimų testas: pasitikrink, kaip efektyviai veikia tavo protas

Sakoma, šį testą iš pirmo karto įveikia tik 5% bandžiusiųjų. Siūlome pabandyti ir tau! Žemiau rasi 5 ganėtinai paprastas užduotis, kurias tau teks įveikti. 

1 užduotis - anagramos testas


Iššifruok mūsų anagramas! Atrinkome tau tris žodžius, tik vietomis supainiojome visas raides. Per vieną minutę iš žemiau pateiktų raidžių kratinio sudėliok logiškus žodžius (teisingą atsakymą rasi žemiau).


- kymkola

- asakpa

- isaksny


2 užduotis - skaičių sekos testas


Per 30 sekundžių atrask skaičių seką ir pratęsk ją (teisingą atsakymą rasi žemiau)


1 2 4 7 11 16...


3 užduotis - greitasis testas


Įsivaizduok, kad turi didelę dėžę, į kurią supiltas skirtingas skaičius juodų ir baltų kojinių. Kiek mažiausiai kojinių tau reikia ištraukti (nežiūrint), kad rankoje tikrai turėtum bent vieną porą vienos spalvos kojinių? Atsakymui turi 10 sekundžių! (teisingą atsakymą rasi žemiau)


4 užduotis - dėmesingumo testas


Kad ir kur būtum - namuose, troleibuse ar parke - užsimerk 10 sekundžių ir skaityk toliau. O dabar nesidairydama į šalis išvardink 10 daiktų, kurie tave supa. Būk sąžininga pati prieš save ir nesukčiauk. Tai puikus būdas pasitikrinti, ar tavo smegenys neužmigo ir vis dar skenuoja aplinką. Jei pavyko išvardinti 8 ir daugiau objektų - viskas puiku, jei įvardinai mažiau nei 5 - jau blogiau. 


5 užduotis - atminties testas


Užrašyk ant lapo (o dar geriau, jei užrašytų kas nors kitas) 10 niekaip tarpusavyje nesusijusių daiktavardžių. Jei nori šiek tiek sunkesnės užduoties - rašyk daiktavardžius, būdvardžius ir veiksmažodžius. 30 sekundžių gali žiūrėti į savo sąrašą, o tuomet užversk lapą ir pakartok visus žodžius teisinga seka. Jei praleidai 1 ar 2 - nieko baisaus, jei daugiau - metas treniruoti atmintį


TEISINGI ATSAKYMAI Į 1, 2 IR 3 KLAUSIMUS


.

.

.

.

.

.


1 užduotis - mokykla, pasaka, sakinys


2 užduotis - 22


3 užduotis - tau reikia 3 kojinių 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis