Rugpjūčio mėnesio HOROSKOPAS

Rugpjūčio mėnuo bus tikrai neeilinis - vienus Zodiako ženklus užburs meilės magija, kiti drąsiai žengs į naują gyvenimo etapą - kur kas įdomesnį ir... turtingesnį! Paskaityk, ką horoskopas žada tau!

LIŪTAS 07 23 - 08 22


Tavo meilė šiuo metu plaukia pasroviui, bet jei jauti, kad aistros dabartiniam partneriui baigia išvėsti, stabdyk ir apsižvalgyk. Į tavo ženklą atkeliauja Saulė, vadinasi, pūs palankus vėjas – drąsiai nukreipk visą energiją į naują asmenį ar idėją, kuri kliūstelėtų į tavo gyvenimą entuziazmo. Tavo metai.O, kiek gėrio laukia! Per rugpjūčio 11-ąją prasidėsiančią jaunatį turėtų pavykti išspręsti santykių problemas – ir namie, ir darbe. Sėkmės lauk lapkritį ir vasarį. Gegužę gali tikėtis palankios galimybės darbe – nepasinaudoti ja būtų tiesiog nedovanotina! 


JEI LIŪTAS - TAVO VAIKINAS: Tavo liūtukas jaučia norą paurgzti. Taiką išlaikyti padės intensyvus glostymas (ir atviri pokalbiai)


Mergelė 08 23 – 09 22 


Išlauk, brangioji! Už tavo legendinę kantrybę turėtų būti atlyginta mėnesio pabaigoje. O dabar dar pakentėk, kol rugpjūčio 18-ąją Merkurijus nustos judėti atbulomis ir rugpjūčio 21-ąją į tavo ženklą įriedės Saulė. Šiuo metu santykius vertink kliaudamasi intuicija. Palankus metas siekti to, apie ką seniai svajoji. 


JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: pastaruoju metu jį apėmusi niūri nuotaika – išblaškyk ją išsiviliojusi mylimąjį į gryną orą. 


Svarstyklės 09 23 – 10 22 


Atėjo tavo Pelenės momentas... Tik be baimės, kad tuoj išmuš dvylika. Rugpjūčio 6-ąją į tavo ženklą atkeliauja tavo valdovė meilės planeta Venera. Atrodys, kad staiga tavęs prireikė visiems, netgi eksams. Kai teks priimti svarbius sprendimus, klausyk savęs, nepaisyk aplinkinių nuomonės. Baigiantis mėnesiui pasirūpink sveikata. 


JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jis bus itin aistringas ir dėmesingas. Valio, tuo ir naudokis! 


Skorpionas 10 23 – 11 21 


Tavo dabartinė poza – moteris viršuje. Be abejo, kalbame apie darbą – šis mėnuo gali būti itin svarbus karjerai. Merkurijus juda atbulomis, tad iki pat rugpjūčio pabaigos išlik susitelkusi ir kliaukis nuojauta, tuo pat metu likdama atvira aplinkos teikiamam įkvėpimui. Darbe daugiausia naudos sulauksi, jei sugebėsi dirbti su komanda ir girdėti kolegas. 


JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jis po ilgų darbo dienų bus pavargęs. Padėk jam atsigauti. 


Šaulys 11 22 – 12 21


Pasiruošk, dėmesio, marš! Metas pamatyti pasaulį tokį, koks jis yra. Rugpjūčio 11-ąją Saulės užtemimas per jaunatį gali paskatinti arba kur nors persikelti, arba bent jau leistis į kelionę. Mėnesiui baigiantis grįžk į suaugusiųjų gyvenimą. Įgyta nauja patirtis padės suprasti, kaip svajones pagaliau paversti realybe. 


JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jis pasirengęs pradėti įgyvendinti didelius planus, tad gerai pasvarstyk, ar esi pasiruošusi prie jų prisidėti. 


Ožiaragis 12 22 – 01 19 


Renkis rimtam metui – atėjo laikas atskleisti ir pripažinti emocijas, kitaip nesugebėsi įveikti to, kas tave laiko vietoje, neleidžia judėti pirmyn. Rugpjūčio 12-ąją itin retai pasitaikančia kryptimi – atbulomis – į tavo ženklą įriedės Marsas. Štai ji – galimybė tinkamai sutvarkyti kilusias problemas! Mėnesio pabaigoje pasijusi tarsi naujai gimusi. Sudie, senasis gyvenimo bagaže, labas, naujas įdomus gyvenime! 


JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: suteik jam erdvės, kad galėtų nusiraminti. Tada, kai vėl susijungsite, ore tvyros meilė. 


Vandenis 01 20 – 02 18 


Pasiruošk puikiam laikotarpiui! Jau kurį laiką vykstanti drama apogėjų pasieks tinkamu metu – dar mėnesiui neįpusėjus spėsi atsikratyti visko, kas gadina gyvenimą. Jei esi vieniša, idealiausia diena susipažinti su įdomiu žmogumi bus rugpjūčio 11-oji. Mėnesio pabaigoje aplankys nušvitimas, tačiau daugiau naudos iš jo išpeši, jei laikysiesi tyliai. 


JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: labai aiškiai išsakyk savo lūkesčius – jam reikia žinoti, kaip tu jautiesi. 


Žuvys 02 19 – 03 20 


Mėnesio pradžioje atidžiai peržvelk savo būtiniausių darbų sąrašą. Tau reikia rasti laiko pradėti reguliariai sportuoti. Rugpjūčio 12-ąją Marsas pajudės atbulomis – rask laiko susitikti su senais bičiuliais ir gerai pavakaroti. Tačiau svarbiausioji diena – 26-oji, kai tavo ženkle prasidėjusi pilnatis paskleis magiją. 


JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: mėnesio pabaigoje jis norės visą laiką leisti tik su tavimi – būk pasirengusi! 


Avinas 03 21 – 04 19 


Kartais turi stabtelėti, kad pasikrautum jėgų ir sutvarkytum tai, kas pašlijo. Šį mėnesį tavo valdovas Marsas judės atbulomis, tad tau patartina ramiai leisti laiką su artimiausiais žmonėmis, stengtis niekur nesikišti. Sėkmė vėl ims šypsotis antroje mėnesio pusėje, kai Merkurijus ir Marsas pagaliau pajudės tiesiai – atitinkamai rugpjūčio 18 ir 27 dienomis. 


JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: gali atrodyti, kad jam reikia amžinos romantikos. Tačiau prieš patikėdama įsitikink, kad jo ketinimai tikrai rimti. 


Jautis 04 20 – 05 21 


Šį mėnesį trauksi kaip magnetas! Parodyk savo darbo komandai, kad myli ir gerbi juos, – kolegoms to reikia. Kai rugpjūčio 21-ąją Saulė atkeliaus į Mergelės ženklą, tau patartina kur nors išsiruošti, mat didelė tikimybė kelionėje sutikti labai įdomų žmogų. Pasimatymui idealiausiai tinka 25 diena. 


JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jis bus niūrus ir audringas, tačiau romantinis nuotykis prieš pat rugsėjį sugrąžins pozityvias bangas.


Dvyniai 05 22 – 06 20 


Tavo vasara buvo tikrai karšta. O dabar nusiteik kelionei. Tik būk pasirengusi nesklandumams, nes tavo valdovas Merkurijus iki pat rugpjūčio 18-osios judės atbulomis. Primygtinai rekomenduojame namo grįžti iki 26-osios, nes kaip tik tada atsiveria puikių galimybių naujam karjeros šuoliui. Pernelyg neanalizuok – tiesiog naudokis proga. 


JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: jam įprasta būti užimtam, tačiau šį mėnesį jis bus kur kas nekantresnis nei įprastai, tad būk pasirengusi trumpalaikėms audroms. 


Vėžys 06 21 – 07 22 


Tavo pragmatizmas ir laisva siela tampys tave į skirtingas puses. Šiuo metu tiesiausias kelias į ramybę – atostogos. Tačiau rugpjūčio 12–27 dienomis dėl atbulomis per tavo santykių zoną pajudėjusio Marso gali kilti keblumų su eksu. Nesisielok, jei nutartum nesuteikti jam antrojo šanso, – netrukus turėtum sutikti naują įdomų žmogų. 


JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jums abiem reikia drauge leisti šiek tiek daugiau laiko, kad labiau sustiprintumėte judviejų ryšį. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis