Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

(1)

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Žurnalas Rolling Stone sudarė 50 geriausių XXI amžiaus komedijų sąrašą. Mes supažindinsime tave su TOP 10, o visus likusius filmus rasi paspaudusi ČIA. Pačia geriausia komedija pripažintas filmas „Best in Show“, didžiuosius kino ekranus pasiekęs 2000 metais. Antroje vietoje liko komedija „In the Loop“, o trečioji vieta atiteko filmui „Bridesmaids“.

Best in Show 2000 metai


Komedija pasakoja apie 5 šunų savininkus, išsiruošusius į šunų parodą Filadelfijoje. Tai tarsi penkios skirtingos istorijos, apjungtos į vieną visumą. Įdomus jausmas, kuomet žiūrint komediją susidaro įspūdis, kad tiesiog iš šalies stebi realius gyvenimus - smagius ir kartais visai absurdiškus.

In The Loop 2009 metai


Politika kartais gali būti komiškesnė, nei geriausiai surežisuota komedija. Viskas prasideda nuo Užsienio reikalų ministro leptelėjimo, esą jokio karo Artimuosiuose Rytuose nenumatoma. Tačiau tiesa kiek kitokia, mat JAV prezidentas ir britų premjeras būtent tokiam žygiui ir rengiasi.

Bridesmaids 2001 metai


Enė - tikra vaikštanti bėda. Atrodo, jai nesiseka absoliučiai viskas! Tad tik įsivaizduok, kokia painiava prasideda, kuomet geriausia draugė pasiūlo Enei tapti jos pamerge artėjančiose vestuvėse. Komiškų situacijų tikrai netrūks, bet Enė - ne iš kelmo spirta mergina!

Step Brothers 2008 metai


Nelengva, kai vienas iš tėvų nusprendžia susituokti antrą kartą. Būtent taip nutiko Brenanui ir Deilui - šiems dviems vyrukams teko priverstinai tapti broliais, kai judviejų tėvai nusprendė apsigyventi kartu. Viskas gal ir būtų neblogai, išskyrus dvi aplinkybes: jiedu abu ne itin savarankiški ir gyvena iš tėvų kišenės, be to - abu jau senokai peržengę paauglystės slenkstį. Gyventi viename kambaryje su įbroliu, kai tau jau 40 metų? Auč...

Idiocracy 2006 metai


Džo ir Rita turėjo būti užšaldyti vieneriems metams, tačiau taip jau nutiko, kad praėjo 500 metų. Pasaulis kardinaliai pasikeitęs, tačiau tikrai ne į gerąją pusę: žmonija tikrąja ta žodžio prasme atbuko! Taigi Džo dabar - protingiausias žmogus visame pasaulyje, ant kurio pečių gula visos svarbiausios visatos problemos.

Punch Drunk Love 2002 metai


Baris turi 7 seseris. Iš esmės tuo viskas ir pasakyta, mat gyvenimas su tiek moterų pašonėje niekada nebūna lengvas. Visos seserys bando kištis į Bario gyvenimą, tad galiausiai neatlaikęs nuolatinės įtampos jis palūžta ir tampa užsidariusiu savyje vienišiumi. Tačiau vieną dieną jo gyvenime pasirodo Lena...

Toni Erdmann 2016 metai


Ekscentriškumo nestokojantis brandaus amžiaus Vinfrydas leidžia dienas kartu su savo senu šunimi. Šuneliui nugaišus, Vinfrydas nusprendžia viską mesti ir keliauti pas savo dukrą į Bukareštą. Jiedu - visiškai skirtingos asmenybės. Atviras ir anaiptol ne drovus tėvas ir šaltoka verslininkė duktė - atrasti bendrus sąlyčio taškus tikrai nelengva.

Shaun of the Dead 2004 metai


Šoną palieka mergina, jo nevertina pavaldiniai ir gyvenimas su kambariokais tikrai neteikia džiaugsmo. Bet didesnė problema ta, kad Londone prasideda tikras košmaras - zombių užtvindytame mieste Šonui tenka gelbėtis pačiam ir gelbėti visus savo artimuosius, tame tarpe ir taip nekenčiamus kambariokus bei buvusią merginą.

The 40 Year Old Virgin 2005 metai


Keturiasdešimtmetis Endžis iš principo negalėtų labai skųstis savo darbu - alga nebloga, pervargti netenka, tik labai jau nuobodu. Tačiau su santykiais Edžiui nelabai sekasi. Tiesą sakant, jis dar nė karto nesimylėjo! Situaciją taisyti skuba Edžio draugai...

State and Main 2000 metai


Kuriant naują filmą tenka keisti filmavimo aikštelę. Tačiau nuvykus į naująją vietą paaiškėja, kad filmavimui būtinas malūnas senų seniausiai sudegė. Be to, besifilmuojančios žvaigždės ir antraeilės žvaigždutės pradeda rodyti savo principus ir kelti reikalavimus, o vietiniai gyventojai naujais atvykėliais taip pat ne ypatingai patenkinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis